Есть в наличии (1-2 дня)
84 грн.
Наличные:
84 грн
Безнал:
101 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E113655 - набор бит

EXPERT E113655 – это набор бит из 6 элементов, который предназначен для работы с резьбовым крепежом. В набор входит 6 шестигранных бит с размером 6 мм, вес набора составляет 63 г. Инструменты изготовлены из высокопрочной стали и соответствуют международным стандартам ISO 1173, ISO 2936, ISO 2351-3.
Биты являются одним из наиболее востребованных инструментов во множестве сфер современной жизни, биты широко
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E113655 - набір біт

EXPERT E113655 - це набір біт з 6 елементів, який призначений для роботи з нарізним кріпленням. У набір входить 6 шестигранних біт з розміром 6 мм, вага набору становить 63 м Інструменти виготовлені з високоміцної сталі і відповідають міжнародним стандартам ISO 1173, ISO 2936, ISO 2351-3.
Біти є одним з найбільш затребуваних інструментів в безлічі сфер сучасного життя, біти широко використовуються, як на виробництві, так і в побуті. Завдяки своїй універсальності і зручності в експлуатації біти частково витіснили викрутки. Прямим призначенням біт є робота з різьбовими кріпленнями, закручування і розкручування шурупів з відповідним шлицом. Головною перевагою змінних насадок є їх універсальність, так як вони можуть використовуватися з різними ручними викрутками і з пневматичними або електричними шуруповертами.
Шестигранні насадки або HEX широко застосовуються в автомобільній і меблевої промисловості, рідше шестигранні шліци зустрічаються в побуті, але з кожним роком вони все частіше потрапляють на очі і в побутових умовах. Головною перевагою шестигранних біт є їх форма з великою робочою площею, до того ж шурупи з таким шлицом мають поглиблення, яке дає можливість зручно працювати з кріпленням без зісковзування. Завдяки шести гранях і великої площі дотику з кріпильним елементом можна застосовувати великі крутний момент і докладати більше зусиль, знаючи, що це не призведе до пошкодження або деформації шліца. Розмір такої насадки визначається як відстань між кутами шестикутника в міліметрах.

Тип
Набор бит
Присоединительный квадрат
1/4
Количество предметов в наборе
6

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Бита»
Показать все модели