Есть в наличии (1-2 дня)
154 грн.
Наличные:
154 грн
Безнал:
185 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E113692 - набор бит

EXPERT E113692 – это набор бит, который состоит из 6 элементов и предназначен для работы с резьбовым крепежом с внутренним крестовым профилем. В набор входит 6 бит с крестовым шлицом PH и размером PH2, вес набора составляет 75 г, длина каждой насадки 50 мм. Инструменты изготовлены из высокопрочной стали и соответствуют международным стандартам ISO 1173, ISO 2380-1, ISO 2351-1 по производству данного типа
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E113692 - набір біт

EXPERT E113692 - це набір біт, який складається з 6 елементів і призначений для роботи з нарізним кріпленням з внутрішнім хрестовим профілем. У набір входить 6 біт з хрестовим шліцом PH і розміром PH2, вага набору становить 75 г, довжина кожної насадки 50 мм. Інструменти виготовлені з високоміцної сталі і відповідають міжнародним стандартам ISO 1173, ISO 2380-1, ISO 2351-1 з виробництва даного типу інструменту. Набір біт поставляється в прозорій пластиковій коробці, яка зручна для зберігання, а прозорі стінки дають можливість оглядати вміст, не заглядаючи всередину.
Біти є одним з найбільш затребуваних інструментів в безлічі сфер сучасного життя, біти широко використовуються з різними інструментами, як на виробництві, так і в побуті. Завдяки своїй універсальності і зручності в експлуатації біти частково витіснили викрутки. Прямим призначенням біт є робота з різьбовими кріпленнями, закручування і відкручування шурупів з відповідним внутрішнім шліцом. Головною перевагою змінних насадок є їх універсальність, так як вони можуть використовуватися з різними ручними викрутками і з пневматичними або електричними шуруповертами.
Шліц Philips або хрестоподібний один з найбільш популярних на сьогоднішній день. Такий шліц являє собою конус з чотирма гранями, які утворюють хрест. Працювати з таким шлицом зручно, за рахунок конічної форми і граней він трохи поглиблюється в шліц гвинта і міцно стикається з ним. Завдяки цьому є можливість міцно затягнути різьбове з'єднання.

Тип
Набор бит
Присоединительный квадрат
1/4
Количество предметов в наборе
6

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Бита»
Показать все модели