Смазка Wurth с PTFE 0893550 300мл


Есть в наличии
294 грн.
Наличные:
294 грн
Безнал:
353 грн
310 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Спрей-смазка с PTFE - Wurth

Смазка производителя Wurth применяется для того, чтобы повысить скольжение. Она имеет прозрачный цвет. Но после её применения может появится белый налет. Спрей-смазка используется для металла, пластмассы и резины при невысокой и средней производительности. Такой инструмент отлично подойдет для смазывания направляющих раздвижных крыш, подвижных сидений, можно применять для дверных петель и замков, для раздвижных
Читать полностью
Технічні параметри:

Спрей-змазка з PTFE - Wurth

Мастило виробника Wurth застосовується для того, щоб підвищити ковзання. Воно має прозорий колір. Але після її застосування може з'явиться білий наліт. Спрей-мастило використовується для металу, пластмаси і гуми при невисокій і середній продуктивності. Такий інструмент відмінно підійде для змащування напрямних розсувних дахів, рухливих сидінь, можна застосовувати для дверних петель і замків, для розсувних дверей, різних механізмів і електричних вимикачів. Мастило з PTFE виробника Wurth має безліч особливостей і характеристик. Даний продукт стійкий до води і масла. Також мастило має стійкість до хімічних і агресивних речовин - лугів і кислот, бензину. Ще одним способом застосування є використання при переробці пластмас, як засіб, що запобігає прилипанню. Мастило виробника Wurth дуже просте у використанні і не вимагає професійних навичок. При застосуванні необхідно розпорошити засіб з балончика на поверхню, яку потрібно обробити. Коли поверхня висохне можливо залишиться білий наліт. Час висихання мастила дорівнює 5-10 хвилин при температурі + 20°С. А затвердіння відбудеться через півгодини. Мастило виробника Wurth має стійкість до високої і низької температури, яка знаходиться в діапазоні від -180 ° С до +260 ° С.

Применение
для приводов и систем
Объем
300
Упаковка
баллончик
Бренд
Wurth

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Wurth» в категории «Смазка»
Показать все модели