Смазка Wurth медная CU 800 300мл 0893800


Есть в наличии
261 грн.
Наличные:
261 грн
Безнал:
313 грн
279 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Медная смазка CU 800 - Wurth

Медная смазка CU 800 производителя Wurth предназначена для защиты деталей транспортного средства от коррозии. Применяется она для обратной стороны колодки тормозного диска, для защиты контактов аккумулятора. Также применяется для профилактики пригорания уплотнительных прокладок из твердых материалов. Пирогенная смазка CU 800 для обслуживания тормозных систем гарантирует мобильность компонентов суппорта,
Читать полностью
Технічні параметри:

Мідна змазка CU 800 - Wurth

Мідне мастило CU 800 виробника Wurth призначене для захисту деталей транспортного засобу від корозії. Застосовується вона для зворотного боку колодки гальмівного диска, для захисту контактів акумулятора. Також застосовується для профілактики пригорання ущільнюючих прокладок з твердих матеріалів. Пірогенне мастило CU 800 для обслуговування гальмівних систем гарантує мобільність компонентів супорта, рівномірний знос колодок, вкорочує гальмівний шлях. Дана мідна змазка робить процес гальмування більш результативним і безпечним, також вона прибирає шум в гальмівної системи. Мідне мастило CU 800 виробника Wurth стійке до підвищеної температури і до високого тиску. Використання масла для ущільнювачів запобігає їх заїдання, примерзання або пригорання. Також мастило захищає від корозії. Мідне мастило CU 800 виробника Wurth стійке до температури в діапазоні від -40 °С до + 1200 °С. У складі продукту немає силікону, основою її є мідь. Перевагою мідного мастила є її широке використання. Крім гальмівної системи автомобіля, клем акумулятора і ущільнюючих прокладок, продукт застосовується для болтових з'єднань, для ковзних поверхонь, для змазування підшипників і шарнірів. Мідне мастило CU 800 виробника Wurth стійке до впливу агресивних речовин - лугів і кислот, а також стійка до дії води. Мастило має щільність 1,1 г/мл при температурі 20 ° С.

Применение
высокотемпературная
Объем
300
Упаковка
баллончик
Основа
медная
Бренд
Wurth

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Wurth» в категории «Смазка»
Показать все модели