Торцевая головка EXPERT E113746


Нет в наличии
37 грн.
Наличные:
37 грн
Безнал:
44 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E113746 - Торцевая головка

Характеристики:
- длина головки: 25 мм
- диаметр 1: 14,7 мм
- диаметр 2: 14,7 мм
- вес: 14 г
Торцевая головка EXPERT E113746 имеет 12-гранный OGV профиль и предназначена для работы с резьбовым крепежом. Головка соответствует общепризнанным международным стандартам качества для данного типа инструментов ASME B 107-1 и ISO 1174-1.
OGV профиль имеет улучшенные характеристики для
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E113746 - Торцева головка

Характеристики:
- довжина головки: 25 мм
- діаметр 1: 14,7 мм
- діаметр 2: 14,7 мм
- вага: 14 г
Торцева головка EXPERT E113746 має 12-гранний OGV профіль і призначена для роботи з нарізним кріпленням. Головка відповідає загальновизнаним міжнародним стандартам якості для даного типу інструментів ASME B 107-1 і ISO 1174-1.
OGV профіль має поліпшені характеристики для передачі великих крутних моментів без пошкодження кріплення. На відміну від стандартного профілю, профіль OGV - це особлива крива, що контактує з гайкою по площині, а не по кутах. Даний профіль гарантує більш щільну затяжку, завдяки збільшеній контактній поверхні головка / гайка. Утримання гайки здійснюється за рахунок внутрішніх поверхонь, а не за рахунок граней. Завдяки зниженою концентрації зусиль на кутах межі кріпильних елементів не пошкоджуються.
Головка виготовлена ​​з хром-ванадієвої сталі з хромованим покриттям. Хром-ванадієва сталь це міцна легована сталь до складу якої входять, крім основних компонентів, хром і ванадій для додання сплаву певних властивостей. Така сталь є більш стійкою до зносу, корозії, окислення і високих температур. Ванадій в складі знижує зернистість стали при обробці, а також покращує в'язкість стали. Хромоване покриття інструменту гарантує додатковий захист від корозії і механічних пошкоджень.
На сьогоднішній день торцеві головки стали незамінним помічником майстрів в самих різних сферах, так як вони найбільш зручні для роботи з нарізним кріпленням. Торцева головка, на відміну від інших інструментів, забезпечує щільний контакт з болтом або гайкою, що дозволяє прикладати велике зусилля без пошкодження кріплення.

Тип
Торцевая головка
Конструкция
Обычные
Квадрат
1/4
Диаметр
9.5 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Головка торцевая»
Показать все модели