Смазка Wurth класса EP-2 08938711 400г


Есть в наличии
173 грн.
Наличные:
173 грн
Безнал:
208 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Универсальный смазочный материал класса EP-2 - Wurth

Предназначение универсальной смазки класса EP-2 производителя Wurth - смазывание подшипников, валов, поворотных шарниров, гидравлических устройств. Используется масло для промазки деталей, которые поддаются средней и высокой производительностью. Преимуществом смазки является ее стойкость к высокому давлению. В своем составе данное средство не имеет силикона и смол. Универсальная смазка
Читать полностью
Технічні параметри:

Універсальний мастильний матеріал класу EP-2 - Wurth

Призначення універсального мастила класу EP-2 виробники Wurth - змазування підшипників, валів, поворотних шарнірів, гідравлічних пристроїв. Використовується масло для промазки деталей, що піддаються середній і високій продуктивністі. Перевагою мастила є її стійкість до високого тиску. У своєму складі даний засіб не має силікону і смол. Універсальна змазка класу EP-2 виробника Wurth виконує захисну функції. Вона забезпечує надійний захист від корозії. Також має відмінні герметизуючі властивості. Завдяки добавкам, extreme pressure в своєму складі, масло стійке до високого тиску. Також до переваг мастила можна віднести відмінні водовідштовхувальні властивості. Універсальний матеріал відштовхує бруд і пил.
Мастило виробника Wurth дуже просте у використанні і не вимагає професійних навичок. Упакована вона в зручний знімний картридж. Під час застосування використовується специфічний шприц для мастильного матеріалу. Основою мастила класу EP-2 виробники Wurth є 12-гідроксистеарат літію. У складі присутній графіт, завдяки якому і проявляється більша стійкість до тиску. Колір мастильного матеріалу - сіро-чорний. Даний засіб має стійкість до температури в діапазоні від -20 °C до +130 °C. Мастильний матеріал виробника Wurth - відмінний засіб для захисту елементів і для їх профілактики. При температурі +40 °C в'язкість мастила дорівнює 60 мм²/с.

Применение
универсальные
Основа
литиевая, графитовая
Вес
0.4 (кг)
Упаковка
туба

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Wurth» в категории «Смазка»
Показать все модели