Смазка Wurth 120мл 0890199


Нет в наличии
653 грн.
Наличные:
653 грн
Безнал:
784 грн
Приватбанк:
696 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Шлифовальная паста для клапанов - Wurth

Притирочная паста для клапанов производителя Wurth используется для обработки клапанов в дизельных двигателях, и также для деталей, которые имеют большую твердость. Паста используется для того, чтоб обеспечить полное примыкание двух рабочих поверхностей между собой. Время на обработку одного клапана равняется всего две минуты. В состав пасты входит абразив, который по своей твердости приближенный к
Читать полностью
Технічні параметри:

Шліфувальна паста для клапанів - Wurth

Притиральна паста для клапанів виробника Wurth використовується для обробки клапанів в дизельних двигунах, і також для деталей, які мають велику твердість. Паста використовується для того, щоб забезпечити повне примикання двох робочих поверхонь між собою. Час на обробку одного клапана дорівнює всього дві хвилини. До складу пасти входить абразив, який за своєю твердості наближений до такої властивості алмазів. Завдяки цьому така велика швидкість обробки одного клапана. Притиральна паста для клапанів Wurth забезпечить максимальне примикання. Середній розмір зерен в складі пасти, завдяки яким і відбувається обробка поверхонь, дорівнює 800/1400 (зернистість). Основою шліфувальної пасти є карбід кремнію. Колір засобу - сірий.
Шліфувальна паста для клапанів - відмінний інструмент для ремонту двигуна. Адже за допомогою простих інструментів домогтися такого результату, як після пасти дуже складно. Для цього потрібно відмінне майстерність і професіоналізм у своїй справі. Але ж відомо, що від якості притирання клапанів буде залежати робота двигуна. По-цьому вибір притирочної пасти для клапанів грає важливу роль.
При використанні притирочної пасти для клапанів Wurth багато характеристик автомобіля підвищуються і поліпшуються:
- Коефіцієнт корисної дії збільшиться.
- Герметичність клапанів буде максимальною і може досягати 90%.
- Чад масла теж стане меншим.
- Компресія збільшиться.

Объем
120
Упаковка
банка
Бренд
Wurth

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Wurth» в категории «Смазка»
Показать все модели