Ремонтный герметик Wurth 400мл 089020


Есть в наличии
238 грн.
Наличные:
238 грн
Безнал:
286 грн
254 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Детектор утечек - Wurth

Предназначение детектора утечек производителя Wurth заключается в качественно и, главное, быстром установлении мест, где в данный момент происходит утечка сжатого воздуха или газов в системе, которые находятся под высоким давлением. Данное средство помогает за короткий промежуток времени определить существует ли проблема утечки. Состав детектора утечек пожаробезопасен и его можно тестировать в системах с горючими
Читать полностью
Технічні параметри:

Детектор витоків - Wurth

Призначення детектора витоків виробника Wurth полягає в якісному і, головне, швидкому встановленні місць, де в даний момент відбувається витік стисненого повітря або газів в системі, які знаходяться під високим тиском. Даний засіб допомагає за короткий проміжок часу визначити чи існує проблема витоку. Склад детектора витоків пожежобезпечний і його можна тестувати в системах з горючими газами. Якщо в системі спостерігається підвищений тиск, то витік газу або стисненого повітря може бути виявлений ​​навіть через маленькі тріщинки. Основне завдання детектора - швидко виявити витік, коли система знаходиться в робочому стані. Німецький інститут водогазопостачання DVGW затвердив даний детектор, для знаходження витоків.

Детектор витоків виробника Wurth дуже простий у використанні і не вимагає професійних навичок. Для застосування спочатку необхідно визначити місце, де порушена герметизація і цілісність. Після цього на відстані 40 см від поверхні розпорошити речовину. У місцях, де будуть витоки з'являтимуться бульбашки. Для більш дрібних тріщин часу необхідно більше.

Основа детектора хімічна і включає в себе воду, мило і гліколь. Колір речовина не має. Значення рН дорівнює 7. Використовувати детектор необхідно в діапазоні температур від +5 °С до +50 °С. Замерзає він при температурі в 0 °С. При температурі + 20 °С щільність детектора дорівнює 0,955 г/мл.

Бренд
Wurth

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Wurth» в категории «Ремонтный герметик»
Показать все модели