Очиститель Wurth 500мл 089025


Есть в наличии
200 грн.
Наличные:
200 грн
Безнал:
240 грн
213 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Активный очиститель стекол - Wurth

Для того, чтобы автомобиль был в отличном состоянии необходимо за ним смотреть и ухаживать. Для этого компания Wurth разработала различные очистители для разных элементов авто.
Средство для очистки стекол Wurth используется для мойки внутренних и внешних стекол автомобиля. Отталкивает воду и не оставляет разводов после уборки. После использования очистителя не дает окнам запотевать. Даже самые
Читать полностью
Технічні параметри:

Активний очищувач стекол - Wurth

Для того, щоб автомобіль був у відмінному стані необхідно за ним дивитися і доглядати. Для цього компанія Wurth розробила різні очисники для різних елементів авто.
Засіб для очищення стекол Wurth використовується для мийки внутрішніх і зовнішніх стекол автомобіля. Відштовхує воду і не залишає розводів після прибирання. Після використання очищувача не дає вікнам пітніти. Навіть найдавніші відкладення у вигляді масла або жиру за допомогою активних компонентів допоможе прибрати даний очищувач. Він також запобігає руйнуванню різних деталей автомобіля, так як в своєму складі не має таких елементів. Влітку великою проблемою є наявність слідів від комах. І в цьому випадку є вихід. Очищувач допоможе якісно і швидко прибирати всі забруднення з різних елементів автомобіля. Рекомендовано наносити очищувач перед тим, як необхідно мити автомобіль.
Даний активний очищувач відмінно прибирає, надає оновлений вигляд пластиковим поверхням. При цьому при використанні даного очищувача вон захищає деталі з пластика. Після використання даного очищувача рекомендовано обробити поверхню полиролем для пластику.
Для чищення колісних дисків очищувач виробника Wurth також можна використовувати. Очищає від будь-яких забруднень. При цьому він запобігає повторному забрудненню дисків. Про безпеку шин при використанні даного очищувача можна не турбуватися, для них він абсолютно безпечний.

Вид
Универсальные
Вид флакона
Спрей
Объем
0.5 (л)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Wurth» в категории «Очиститель»
Показать все модели