Очиститель Wurth 300мл 089026


Есть в наличии
207 грн.
Наличные:
207 грн
Безнал:
248 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Очиститель смол - Wurth

Для того, чтобы автомобиль был в отличном состоянии необходимо за ним смотреть и ухаживать. Для этого компания Wurth разработала различные очистители для разных элементов авто.
Средство для очистки Wurth используется для мойки внутренних и внешних стекол автомобиля. Отталкивает воду и не оставляет разводов после уборки. После использования очистителя не дает окнам запотевать. Даже самые давние отложения в виде
Читать полностью
Технічні параметри:

Очищувач смол - Wurth

Для того, щоб автомобіль був у відмінному стані необхідно за ним дивитися і доглядати. Для цього компанія Wurth розробила різні очисники для різних елементів авто.
Засіб для очищення Wurth використовується для мийки внутрішніх і зовнішніх стекол автомобіля. Відштовхує воду і не залишає позводів після прибирання. Після використання очищувача не дає вікнам пітніти. Навіть найдавніші відкладення у вигляді масла або жиру за допомогою активних компонентів допоможе прибрати даний очищувач. Він також запобігає руйнуванню різних деталей автомобіля, так як в своєму складі не має таких елементів. Влітку великою проблемою є наявність слідів від комах. І в цьому випадку є вихід. Очищувач допоможе якісно і швидко прибирати всі забруднення з різних елементів автомобіля.
Даний активний очищувач відмінно прибирає, надає оновлений вигляд пластиковим поверхням. При цьому при використанні даного очищувача він захищає деталі з пластика.
Для очищення колісних дисків засіб виробника Wurth також використовується. Очищає від будь-яких забруднень. При цьому він запобігає повторному забрудненню дисків. Про безпеку шин при використанні даного очищувача можна не турбуватись, для них він абсолютно безпечний.
Засіб можна використовувати для очищення текстильних поверхонь. Він допоможе видалити старі плями і залишки їжі. Також надасть текстилю первозданний колір і стан тканини. При прибиранні не залишає розводів.

Объем
0.3 (л)
Очищает от
масла, битума
Подходит для
стекла, лакокрасочного покрытия
Упаковка
аэрозоль
Консистенция
жидкая

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Wurth» в категории «Очиститель»
Показать все модели