Смазка Wurth EP-2 Long-Life III 0890402 400г


Есть в наличии
225 грн.
Наличные:
225 грн
Безнал:
270 грн
240 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Cмазка EP-2 Long-Life III 0890402 400г - Wurth

Предназначение универсальной смазки EP-2 Long-Life III производителя Wurth смазывание подшипников, валов, поворотных шарниров, гидравлических устройств. Используется масло для промазки деталей, которые поддаются средней и высокой производительностью. Преимуществом смазки является ее стойкость к высокому давлению. В своем составе данное средство не имеет силикона и смол. Универсальная смазка
Читать полностью
Технічні параметри:

Cмазка EP-2 Long-Life III 0890402 400г - Wurth

Призначення універсального мастила EP-2 Long-Life III виробника Wurth змазування підшипників, валів, поворотних шарнірів, гідравлічних пристроїв. Використовується масло для промазки деталей, що піддаються середній і високій продуктивності. Перевагою мастила є її стійкість до високого тиску. У своєму складі даний засіб не має силікону і смол. Універсальна змазка EP-2 Long-Life III виробника Wurth виконує захисну функцію. Вона забезпечує надійний захист від корозії. Також має відмінні герметизуючі властивості. Завдяки добавкам, extreme pressure в своєму складі, масло стійке до високого тиску. Також до переваг мастила можна віднести відмінні водовідштовхувальні властивості. Універсальний матеріал відштовхує бруд і пил.
Мастило виробника Wurth дуже просте у використанні і не вимагає професійних навичок. Упакована вона в зручні знімний картридж. Під час застосування використовується специфічний шприц для мастильного матеріалу. Основою мастила EP-2 Long-Life III виробника Wurt є 12-гідроксистеарат літію. У складі присутній графіт, завдяки якому і проявляється більша стійкість до тиску. Колір мастильного матеріалу - світло-коричневий. Даний засіб має стійкість до температури в діапазоні від -20 °C до +130 °C. Мастильний матеріал виробника Wurth - відмінний засіб для захисту елементів і для їх профілактики. При температурі 40 °C в'язкість мастила дорівнює 280 мм²/с.

Основа
литиевая
Вес
0.4 (кг)
Упаковка
туба

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Wurth» в категории «Смазка»
Показать все модели