Смазка Wurth силиконовая 150мл 0893221150


Есть в наличии
92 грн.
Наличные:
92 грн
Безнал:
110 грн
94 грн. Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Силиконовая спрей смазка - Wurth

Когда механизм новый работает, как часы, то через некоторое время все же нужна профилактика. Силиконовая спрей смазка Wurth SILICON-SPRAY отлично подходит для улучшения работы и предотвращения поломок различных механизмов в автомобиле и в быту.
Данная смазка предназначена для распыления на пластиковые, резиновые, металлические, синтетические поверхности. Пластиковые детали, такие как, например, бампер
Читать полностью
Технічні параметри:

Силіконова спрей змазка - Wurth

Коли механізм новий працює, як годинник, то через деякий час все ж потрібна профілактика. Силіконовий спрей мастило Wurth SILICON-SPRAY відмінно підходить для поліпшення роботи та запобігання поломок різних механізмів в автомобілі і в побуті.
Дане мастило призначена для розпилення на пластикові, гумові, металеві, синтетичні поверхні. Пластикові деталі, такі як, наприклад, бампер після обробки засобом стають більш еластичними і глянсовими. Гумові деталі, такі як ущільнювачі або шини, набувають гнучкість і стійкість до замерзання. Також дане мастило застосовується для механізмів розсувних дверей, дверних петель, механізму блоку ременя безпеки, люка і багатьох інших. Спрей володіє антистатичним і ефектом і здатний захищати контакти від вологи. Після обробки рухомих деталей вони починають легше працювати, перестають скрипіти і потріскувати при експлуатації.
Засіб вироблено на основі мінерального масла, воно не має кольору і не залишає брудних слідів після обробки. Зручна форма спрею дозволяє рівномірно і ретельно обробити потрібні деталі. Даний засіб допоможе полегшити роботу і попередити поломку механізмів.
Переваги:
- Застосовується для пластику, гуми, металу і синтетичних поверхонь;
- Зручна форма спрею;
- Полегшує монтажні роботи;
- Поліпшується робота механізмів.

Применение
для резины и пластика
Основа
силиконовая
Объем
150 (мл)
Упаковка
баллончик

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Wurth» в категории «Смазка»
Показать все модели