Светодиодные фары БЕЛАВТО BOL0210L


Есть в наличии (1-2 дня)
622 грн.
Наличные:
622 грн
Безнал:
778 грн
Приватбанк:
Купить
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Светодиодные фары БЕЛАВТО BOL1503L
Фара BOL0210L, является дополнительной для головной оптике Вашего автомобиля, и превосходит её по яркости, хорошо подсвечивая дорогу в темное время суток или при плохих погодных условиях. Можно использовать на дорогах общего пользования, как фару ближнего света. Крепится к любому виду автомобилей, как к специализированной рабочей технике (тракторы, эскалаторы, комбайны), так и для личного транспорта
Читать полностью
Технічні параметри:

Світлодіодні фари БЕЛАВТО BOL0210L
Фара BOL0210L, є додатковою для головнії оптики Вашого автомобіля, і перевершує її за яскравістю, добре підсвічуючи дорогу в темний час доби або при поганих погодних умовах. Можна використовувати на дорогах загального користування, як фару ближнього світла. Кріпиться до будь-якого виду автомобілів, як до спеціалізованої робочої техніки (трактори, ескалатори, комбайни), так і для особистого транспорту (квадроцикли, позашляховики) за допомогою сталевого кронштейна, який витримує експлуатацію навіть в екстремальних умовах .
У даній моделі 2 діода компанії EPISTAR, яка розробляє и виробляє яскраві світлодіоди. Вони встановлені в двох лінзах, завдяки яким промені краще фокусуються, створюють чітку межу світла і світловий потік, в 1440Лм, рівномірно розсіюється по всій території дорожнього полотна. Колірна температура 6000К. Потужність одного діода 10Вт, що в сумі дає потужність фари 20Вт. Робоча напруга від 10В до 60В.
Корпус, виготовлений з алюмінію, чорного кольору. Клас захисту фари на рівні IP69К, що означає повне НЕ проникнення пилу і здатність витримувати високий тиск води під час миття.
Гарантія від виробника 12 місяців.

Корпус
овальный
Луч
направленный
Мощность фары
20 (Вт)
Световой поток
1440 (Лм)
Цветовая температура
6000 (К)
Напряжение
48, 36, 24, 12 (В)
Материал корпуса
металл
Вид
Фара ближнего света
Длина
168 (мм)
Количество светодиодов
2

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «БЕЛАВТО» в категории «Светодиодные фары»
Показать все модели