Шестигранный ключ EXPERT E113920


Есть в наличии (1-2 дня)
28 грн.
Наличные:
28 грн
Безнал:
34 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E113920 - Шестигранник

Характеристики:
- общая длина инструмента (L): 108 мм
- длина 2 (l): 44 мм
- вес: 60 г
Шестигранный ключ EXPERT E113920 является одним из наиболее востребованных инструментов в автомастерской, на производстве и в быту. Данный инструмент применяется для откручивания/ закручивания болтов и шурупов с шестигранным внутренним шлицом, а также может использоваться при настройке различных
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E113920 - Шестигранник

Характеристики:
- загальна довжина інструменту (L): 108 мм
- довжина 2 (l): 44 мм
- вага: 60 г
Шестигранний ключ EXPERT E113920 є одним з найбільш затребуваних інструментів в автомайстерні, на виробництві і в побуті. Даний інструмент застосовується для відкручування / закручування болтів і шурупів з шестигранним внутрішнім шліцом, а також може використовуватися при налаштуванні різних приладів, ремонті велосипедів, автомобілів, при налаштуванні музичних інструментів і багато в чому іншому.
Шестигранник відповідає загальновизнаним стандартам якості інструментів ISO 2936 (міжнародний стандарт), DIN 911 (німецький стандарт). Ключ виготовлений з міцної легованої хром-ванадієвої сталі, до складу якої, крім основних компонентів, входять хром і ванадій для додання сплаву певних властивостей. Така сталь є більш стійкою до зносу, корозії, окислення і високих температур. Ванадій в складі знижує зернистість стали при обробці, а також покращує в'язкість стали. Оцинковане покриття гарантує захист інструменту від корозії, механічних пошкоджень. Грані інструменту мають невеликі скоси, це дозволяє поліпшити контакт і зчеплення між ключем і поверхнею кріплення. Г-подібна форма шестикутника дозволяє зручно працювати з будь-якою зі сторін.
Якщо ви вирішили поповнити запас шестигранників, шестигранник бренду Expert стане вдалим вибором, так як він об'єднує в собі високу якість, тривалий термін служби і прийнятну ціну. Інструмент EXPERT створюється на основі багаторічного досвіду входять в компанію Європейських і Американських торгових марок. Він не тільки відповідає стандартам DIN і ISO на інструмент, а й перевищує їх на 30% і більше.

Категория
Ключ
Вид
Г-образный
Наконечник
стандартный
Размер
8 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Шестигранный ключ»
Показать все модели