Промывка КП DYNAMAX ATF SYSTEM CLEANER 300ML


Заканчивается
203 грн.
Наличные:
203 грн
Безнал:
244 грн
216 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

DYNAMAX ATF SYSTEM CLEANER 300ML - очистка для автоматических коробок передач

Автоматическая коробка передач автомобиля, также как и механическая, является довольно сложным агрегатом, работа которого основывается на сложных взаимодействиях множества элементов. Во время продолжительного и активного использования автомобиля износ коробки передач осуществляется довольно быстро. Кроме того, КП подвергается загрязнениям. Для того, чтобы
Читать полностью
Технічні параметри:

DYNAMAX ATF SYSTEM CLEANER 300ML - очищення для автоматичних коробок передач

Автоматична коробка передач автомобіля, також як і механічна, є досить складним агрегатом, робота якого грунтується на складних взаємодіях безлічі елементів. Під час тривалого і активного використання автомобіля знос коробки передач здійснюється досить швидко. Крім того, КП піддається забрудненям. Для того, щоб підтримувати робочий стан трансмісії і не часто вдаватися к дорогим ремонтам необхідно здійснювати перевірку масла, замінювати його і проводити повну промивку АКПП.

Для промивки автоматичної коробки передач автомобіля можна використовувати спеціальні промивні засоби. Таким і є DYNAMAX ATF SYSTEM CLEANER 300ML. Операція по промивці здійснюється одночасно з заміною масла. Процес здійснюється таким чином: старе масло в коробці передач прогрівається, потім до нього додається промивка, яка і здійснює очищення. Вся процедура проводиться до тих пір, поки масло, що випливає з коробки передач не стане прозорим. Потім вже можливо заливати в систему нове масло. Рекомендується після очищення АКПП замінювати фільтр. Процедуру промивання необхідно проводити через кожні 30 000-40 000 км пробігу в умовах міста.

Очищувач автоматичної коробки передач DYNAMAX ATF SYSTEM CLEANER 300ML здатний ефективно видаляти забруднення і відкладення з КП, а також забезпечує м'яке і плавне перемикання передач. Промивання є універсальною і підходить для АКП з і без гідротрансформатора. Засіб оперативно видаляє забруднення, захищає механізми від корозії і передчасного зносу. Обсяг флакона становить 300 мл.

Объем
300 (мл)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «DYNAMAX» в категории «Промывка КП»
Показать все модели