Присадка к топливу DYNAMAX DIESEL BACTERICIDE 150мл


Заканчивается
137 грн.
Наличные:
137 грн
Безнал:
164 грн
146 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

DYNAMAX DIESEL BACTERICIDE 150мл - присадка к дизельному топливу

Не редко дизельные баки становятся объектами микробиологического поражения. Исходя из этого возникает необходимость предотвратить и уничтожить данную проблему. Присадка DYNAMAX DIESEL BACTERICIDE 150мл создана специально для использования в дизельных агрегатах и резервуаров хранения дизельного топлива. Инновационные разработки, которые использованы в данном средстве,
Читать полностью
Технічні параметри:

DYNAMAX DIESEL BACTERICIDE 150мл - присадка до дизельного палива

Не рідко дизельні баки стають об'єктами мікробіологічного ураження. Виходячи з цього виникає необхідність запобігти і знищити цю проблему. Присадка DYNAMAX DIESEL BACTERICIDE 150мл створена спеціально для використання в дизельних агрегатах і резервуарів зберігання дизельного палива. Інноваційні розробки, які використані в даному засобі, гарантують абсолютний захист паливної системи від бактерій, грибів і дріжджів в обладнанні, сприяють продовженню термінів експлуатації.

Використання низькоякісного палива і знаходження в ньому грибка / бактерій веде за собою ряд проблем під час експлуатації автомобіля:
- нестійкість в роботі і утруднений пуск двигуна
- засмічення паливної системи
- падіння потужності
- збільшена витрата палива.

Бактерицидна присадка DYNAMAX DIESEL BACTERICIDE 150мл здатна здійснити дезінфекцію заповнених дизельних баків і зупинити виникнення в них бактерій. Регулярне використання цього засобу буде сприяти нормальній роботі паливної системи, завдяки чому значно збільшиться термін служби дизельного автомобіля. Продукт відрізняється високою якістю, максимальною ефективністю і надійністю. Використання засобу є економічним. Присадка випускається в флаконі об'ємом 150 мл.

Тип двигателя
Дизельный
Бренд
DYNAMAX

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «DYNAMAX» в категории «Присадка к топливу»
Показать все модели