Присадка к топливу DYNAMAX DIESEL WINTER CARE SHOT 150мл


Заканчивается
400 грн.
Наличные:
400 грн
Безнал:
480 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

DYNAMAX DIESEL WINTER CARE SHOT 150мл - присадка к дизельному топливу

Не редко дизельные баки становятся объектами поражения коррозией. Исходя из этого возникает необходимость предотвратить и уничтожить данную проблему. Присадка DYNAMAX DIESEL WINTER CARE SHOT 150мл создана специально для использования в дизельных агрегатах и резервуаров хранения дизельного топлива. Инновационные разработки, которые использованы в данном средстве,
Читать полностью
Технічні параметри:

DYNAMAX DIESEL WINTER CARE SHOT 150мл - присадка до дизельного палива

Не рідко дизельні баки стають об'єктами поразки корозією. Виходячи з цього виникає необхідність запобігти і знищити цю проблему. Присадка DYNAMAX DIESEL WINTER CARE SHOT 150мл створена спеціально для використання в дизельних агрегатах і резервуарів зберігання дизельного палива. Інноваційні розробки, які використані в даному засобі, гарантують абсолютний захист від утворення кристалів парафіну, змащують і захищають паливну систему.

Використання низькоякісного палива і освіти в ньому негативної середовища веде за собою ряд проблем під час експлуатації автомобіля:
- нестійкість в роботі і утруднений пуск двигуна
- засмічення паливної системи
- падіння потужності
- збільшена витрата палива.

Дизельна присадка DYNAMAX DIESEL WINTER CARE SHOT 150мл здатна поліпшити реологічні властивості палива. Крім того, засіб має змащувальні властивості і здатна поліпшити потік. Вона ефективно запобігає утворенню кристалів парафіну, має захисну і змазує вплив на паливну систему до -28 ° C. Присадка є універсальною і підійде для всіх типів дизельного палива і агрегатів. Регулярне використання цього засобу буде сприяти нормальній роботі паливної системи, завдяки чому значно тривати термін служби дизельного автомобіля. Продукт відрізняється високою якістю, максимальною ефективністю і надійністю. Використання засобу є економічним. Присадка випускається в флаконі об'ємом 150 мл.

Тип двигателя
Дизельный
Бренд
DYNAMAX

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «DYNAMAX» в категории «Присадка к топливу»
Показать все модели