Очиститель топливной системы DYNAMAX GASOLINE SYSTEM CLEAN & PROTECT 300мл


Нет в наличии
169 грн.
Наличные:
169 грн
Безнал:
203 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

DYNAMAX GASOLINE SYSTEM CLEAN & PROTECT 300ML - очиститель топливной системы

Бензиновые баки не редко страдают от загрязнений и образования отложений. Исходя из этого возникает необходимость предотвратить и уничтожить данную проблему. Очиститель DYNAMAX GASOLINE SYSTEM CLEAN & PROTECT 300ML создана специально для использования в бензиновых двигателях. Инновационные разработки, которые использованы в данном средстве, гарантируют абсолютную
Читать полностью
Технічні параметри:

DYNAMAX GASOLINE SYSTEM CLEAN & PROTECT 300ML - очищувач паливної системи

Бензинові баки нерідко страждають від забруднень і утворення відкладень. Виходячи з цього виникає необхідність запобігти і знищити цю проблему. Очищувач DYNAMAX GASOLINE SYSTEM CLEAN & PROTECT 300ML створен спеціально для використання в бензинових двигунах. Інноваційні розробки, які використані в даному засобі, гарантують абсолютний захист від забруднень і здатні зв'язувати вологу.

Використання низькоякісного палива і освіти в ньому негативної середовища веде за собою ряд проблем під час експлуатації автомобіля:
- нестійкість в роботі і утруднений пуск двигуна
- засмічення паливної системи
- падіння потужності
- збільшена витрата палива.

Очищувач паливної системи DYNAMAX GASOLINE SYSTEM CLEAN & PROTECT 300ML здатний видалити забруднення і залишки незгорілого вуглецю в паливній системі. Засіб розчиняє забруднення з карбюратора і системи упорскування, а також пов'язує вологу і конденсат. Видаляє забруднення, викликаного операційним способом і запобігає утворенню нових відкладень. Також підходить для холодних запусків в зимовий період. Регулярне використання цього засобу буде сприяти коректній роботі паливної системи, завдяки чому значно збільшиться термін служби бензинового автомобіля. Продукт відрізняється високою якістю, максимальною ефективністю і надійністю. Використання засобу є економічним. Очищувач випускається в флаконі об'ємом 300 мл.

Объем
300
Двигатель
бензиновый
Бренд
DYNAMAX

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «DYNAMAX» в категории «Очиститель топливной системы»
Показать все модели