Масло для мототехники DYNAMAX MOTOFORCE 2T 1л


Есть в наличии
150 грн.
Наличные:
150 грн
Безнал:
180 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

DYNAMAX MOTOFORCE 2T 1л - масло для мототехники

Масло DYNAMAX MOTOFORCE 2T создано специально для использования в мото двигателях. Данное масло отличается высоким качеством и подойдет для высокопроизводительных двухтактных бензиновых двигателей. Создано на минеральной основе и подходит для системы непосредственного впрыска, а также систем смазки с предварительно подготовленной смесью. Оно без труда смешивается с бензином, образуя
Читать полностью
Технічні параметри:

DYNAMAX MOTOFORCE 2T 1л - масло для мототехніки

Масло DYNAMAX MOTOFORCE 2T створено спеціально для використання в мото двигунах. Дане масло відрізняється високою якістю і підійде для високопродуктивних двотактних бензинових двигунів. Створено на мінеральній основі і підходить для системи безпосереднього уприскування, а також систем змащення з попередньо підготовленою сумішшю. Воно легко змішується з бензином, утворюючи однорідну і стабільну суміш. Його можливо використовувати навіть при низькій температурі повітря. Захищає поршень і інші деталі двигуна від передчасного зносу, а також здатне поліпшити якість мастила. Засіб створено з дотриманням найвищих показників якості і відповідає допускам API TC, JASO FB. Характеризується відмінними протизносними властивостями, завдяки яким значно збільшується термін експлуатації двигуна.

Масло ідеально підійде для різних високо навантажених двотактних двигунів об'ємом від 200 до 500 кубічних сантиметрів. Воно відповідає високому рівню змащувальних здібностей, миючим властивостям, крутний момент і рівню вихлопів відпрацьованих газів. DYNAMAX MOTOFORCE 2T гарантує надійність, економічність і максимальну ефективність. Випускається продукт в пляшці, об'ємом 1 л.

Тип
Минеральное
Объем
1 (л)
Применение
мото
Тактность двигателя
2-х тактные
Классификация API
TC
Классификация JASO
FB
Производство
Словакия

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «DYNAMAX» в категории «Масло для мототехники»
Показать все модели