Присадка к моторному маслу DYNAMAX ENGINE CLEAN & PROTECT 300ml


Заканчивается
181 грн.
Наличные:
181 грн
Безнал:
217 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

DYNAMAX ENGINE CLEAN & PROTECT 300ml - присадка к моторному маслу

Присадка DYNAMAX ENGINE CLEAN & PROTECT 300ml предназначена для эффективного улучшения качества моторного масла. Она способна усилить положительные свойства базового масла и придать ему необходимые новые свойства. Данный продукт предназначен для увеличения защиты от износа, а также для минимизации разжижения масла. Присадка совместима с синтетическими и минеральными
Читать полностью
Технічні параметри:

DYNAMAX ENGINE CLEAN & PROTECT 300ml - присадка до моторного масла

Присадка DYNAMAX ENGINE CLEAN & PROTECT 300ml призначена для ефективного поліпшення якості моторного масла. Вона здатна посилити позитивні властивості базового масла і надати йому необхідні нові властивості. Даний продукт призначений для збільшення захисту від зносу, а також для мінімізації розрідження масла. Присадка сумісна з синтетичними і мінеральними моторними маслами. Склад містить в собі високоефективний пакет присадок для підвищення захисних властивостей всіх видів моторних масел. Він зменшує тертя і підвищує надійність роботи при високих температурах. Присадка підвищує стійкість до зношування деталей, запобігає розвитку глибинних виривів матеріалу на поверхнях тертя.

Завдяки використанню присадок до моторних мастил стає можливим уповільнити деструктивні процеси в двигуні і продовжити експлуатацію автомобіля в разі пошкодження систем змащення, охолодження, і при використанні палива та масел не відповідає якості, знизити знос при експлуатації в умовах низьких і високих температур навколишнього повітря. Виходячи з цього застосування присадок необхідно розглядати як спосіб поліпшення захисту двигуна при експлуатації його в екстремальних умовах чи при вже погіршеному технічному стані.

Бренд
DYNAMAX

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «DYNAMAX» в категории «Присадка к моторному маслу»
Показать все модели