Съемник стекол JONNESWAY AB010002


Нет в наличии
1486 грн.
Наличные:
1486 грн
Безнал:
1783 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Jonnesway AB010002 - Комплект для демонтажа лобовых стекол

Jonnesway AB010002 – это набор с оптимальным комплектом инструментов для демонтажа лобового стекла. Набор состоит из 7 составляющих, которые дают возможность выполнить не только монтаж стекла, но и подготовительные работы . Данный набор применяется для демонтажа лобового стекла, которое было зафиксировано при помощи герметика. Врезка стекла при помощи струны, является наиболее
Читать полностью
Технічні параметри:

Jonnesway AB010002 - Комплект для демонтажу лобового скла

Jonnesway AB010002 - це набір з оптимальним комплектом інструментів для демонтажу лобового скла. Набір складається з 7 складових, які дають можливість виконати не тільки монтаж скла, але і підготовчі роботи. Даний набір застосовується для демонтажу лобового скла, яке було зафіксовано за допомогою герметика. Врізка скла за допомогою струни, є найбільш зручним і безпечним методом і підходить навіть для деформованих стекол автомобілів після ДТП.
У комплект входять інструменти: струна, дві Т-образні рукоятки, шило з отвором, інструмент для зрізання герметика навколо скла, знімач для кліпс і знімач молдингів.
Даний набір дозволяє, без будь-яких додаткових інструментів виконати вирізку скла, але поодинці це зробити не вийде, необхідна допомога ще однієї людини. Для початку роботи слід за допомогою шила з отвором, яке входить в комплект проколоти шар герметика, потім в шило протягнути струну і перетягнути її в салон автомобіля. Відмірявши необхідну довжину струни, необхідно її обрізати, а кінці приєднати до спеціальних Т-образним рукояткам і зафіксувати. Таким чином, дві людини взявшись за ручки і по черзі натягуючи струну, зможуть створити необхідне зусилля для акуратного розрізання герметика.
За допомогою даного набору майстри з легкість впораються з усіма етапами демонтажу лобового скла. Інструмент для зрізання бутилового клейового шару допоможе позбутися від надлишків герметика перед початком роботи, знімачі кліпс і молдингів допоможуть дбайливо розібрати пластикову панель салону і демонтувати необхідні елементи для отримання вільного доступу до скла, а струна, шило і рукоятки допоможуть виконати основну частину роботи.

Тип инструмента
набор для замены стекла

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «JONNESWAY» в категории «Съемник стекол»
Показать все модели