Полироль пластика Sonax Red Summer 366241 0,5л


Есть в наличии
136 грн.
Наличные:
136 грн
Безнал:
163 грн
163 грн. Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Sonax Red Summer 366241 0,5л - Очиститель приборной панели с матовым эффектом

Матовый очиститель приборной панели Sonax – средство, которое позволит деталям Вашего салона всегда быть в надлежащей чистоте, а также поможет защитить их от повторного загрязнения. Очиститель предназначен для эффективного устранения пыли и загрязнений. Одно из преимуществ очистителя в том, что он поддерживает матовую структуру всех пластиковых деталей в салоне
Читать полностью
Технічні параметри:

Sonax Red Summer 366241 0,5л - Очисник панелі для приладів з матовим ефектом

Матовий очисник панелі приладів Sonax - засіб, який дозволить деталям Вашого салону завжди бути в належній чистоті, а також допоможе захистити їх від повторного забруднення. Очисник призначений для ефективного усунення пилу і забруднень. Одна з переваг очисника в тому, що він підтримує матову структуру всіх пластикових деталей в салоні автомобіля. Очисник дуже простий у використанні. Для роботи з очищувачем Вам буде потрібна тільки серветка з мікрофібри, на яку потрібно нанести засіб очисника, попередньо його збовтавши. Після цього потрібно плавними рухами протерти забруднені поверхні до повного висихання засобу.
Матовий очищувач приладової панелі Sonax не містить розчинника та силікону, має хороший аромат - Red Summer.
За допомогою очисника Ви зможете підтримувати чистоту і догляд за предметами в авто довше, тим самим продовживши їх термін корисного використання.
Для того, щоб очищувач прослужив якомога довше рекомендується його зберігати в місцях відсутності прямого попадання сонячних променів.

Объем
500 (мл)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Sonax» в категории «Полироль пластика»
Показать все модели