Нет в наличии
10681 грн.
Наличные:
10681 грн
Безнал:
12818 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Jonnesway AE010010 - Набор гидроинструмента

Комплект гидравлического инструмента Jonnesway AE010010 является набором, который используется для восстановления силовых элементов кузова, а также кузовного ремонта различной сложности. При помощи такого набора осуществляется вытяжка, рихтовка, стяжка кузова и его элементов, а также выполняются работы по восстановлению геометрии кузова.
Учитывая тот факт, что кузовной ремонт это достаточно
Читать полностью
Технічні параметри:

Jonnesway AE010010 - Набір гідроінструменту

Комплект гідравлічного інструменту Jonnesway AE010010 є набором, який використовується для відновлення силових елементів кузова, а також кузовного ремонту різної складності. За допомогою такого набору здійснюється витяжка, рихтування, стяжка кузова і його елементів, а також виконуються роботи по відновленню геометрії кузова.
З огляду на той факт, що кузовний ремонт це досить складний процес, в якому майстру доводиться стикатися з різними ситуаціями деформації кузова, важливу роль має набір інструментів, який зможе виконати завдання різної складності та специфіки. Саме таким набором є Jonnesway AE010010, в його комплект входять всі необхідні елементи (крім стяжних циліндрів), які знадобляться в процесі ремонту. Гідравлічний набір хороший тим, що дозволяє контрольовано і поступово докладати значних зусиль з допомогою гідравлічного насоса. Даний набір має зусилля 10 тонн, що дозволяє використовувати його як для невеликих підтяжок, так і для серйозного ремонту.
Крім насоса, комплект входять подовжувачі різної довжини, а також різні опори, які дозволяють зібрати шток максимально точної довжини для роботи з тим чи іншим кузовним елементом. Набір поставляється в міцному пластиковому кейсі, в якому зручно зберігати і транспортувати інструменти.
У комплект входять інструменти:
- гідравлічний ручний насос;
- з'єднувальний шланг;
- плунжер (10 т, хід 150 мм);
- розширювач;
- подовжувачі 125, 250, 350, 500 мм;
- коннектор;
- плоска опора;
- V-образна опора ( "копито");
- клинова головка;
- наполеглива насадка плунжера розширювача;
- наполеглива насадка розширювача;
- гнучка головка;
- зубчаста опора;
- пластиковий кейс;
- металевий ящик.

Тип
Набор цилиндров

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «JONNESWAY» в категории «Кран»
Показать все модели