Съемник шпилек JONNESWAY AG010061


Нет в наличии
1541 грн.
Наличные:
1541 грн
Безнал:
1849 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Jonnesway AG010061 - Набор шпильковертов

Набор роликовых шпильковертов JONNESWAY AG010061 включает в себя 7 инструментов для выкручивания слабонагруженных шпилек. В комплект входят шпильковерты с размерами: 5 мм, 6 мм, 7 мм, 8 мм, 10 мм, 12 мм, 14 мм и посадочным квадратом 1/2".
Шпильковерт роликового типа – это универсальный инструмент, который отлично подходит для выкручивания шпилек, так как он практически не повреждает шпильку.
Читать полностью
Технічні параметри:

Jonnesway AG010061 - Набір шпильковертів

Набір роликових шпильковертів JONNESWAY AG010061 включає в себе 7 інструментів для викручування слабонавантажених шпильок. У комплект входять шпильковерти з розмірами: 5 мм, 6 мм, 7 мм, 8 мм, 10 мм, 12 мм, 14 мм і посадковим квадратом 1/2 ".
Шпильковерти роликового типу - це універсальний інструмент, який відмінно підходить для викручування шпильок, так як він практично не пошкоджує шпильку. Специфіка шпильковерта полягає в тому, що він на відміну від більшості інструментів, працює з елементом, який не має ні внутрішнього, ні зовнішнього профілю і контактує безпосередньо з робочою поверхнею шпильки. За рахунок цього його складно замінити іншим інструментом.
Конструкція шпильковертів представлена ​​циліндричним корпусом, має робочу частину і приєднувальний квадрат для воротка або тріскачки. Профіль інструменту оснащений трьома роликами, а також розпірні вставками. Під час роботи, при повороті шпильковерта тріскачкою, ролики мають можливість зближуватися і віддаляться одна від одної, щоб захопити шпильку, після фіксації шпильки, зусилля передається безпосередньо на неї, чим і забезпечується викручування. Особливістю даного інструменту є те, що його необхідно підбирати під конкретний діаметр шпильки.
Набір шпильковертів JONNESWAY AG010061 з різними розмірами інструментів забезпечить ефективне і зручне викручування шпильок різного діаметру. Набір поставляється в пластиковому кейсі, в якому зручно зберігати і перевозити інструменти. Інструменти виготовлені з міцної сталі з хромованим покриттям, яке служить захистом від корозії.

Присоединительный квадрат
1/2 (")
Размер головки
8, 6, 5, 7, 14, 12, 10 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «JONNESWAY» в категории «Съемник шпилек»
Показать все модели