Молоток слесарный JONNESWAY M09400


Есть в наличии (1-2 дня)
252 грн.
Наличные:
252 грн
Безнал:
302 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

JONNESWAY M09400 - Молоток

Молоток является инструментом, известным человечеству с древнейших времен, его назначение не изменилось и по сей день, мы применяем данный предмет, когда необходимо многократно умножить собственную силу и применить ее направленно и точечно.
JONNESWAY M09400 – это универсальный молоток, который может использоваться как в мастерских, так и в бытовых условиях. Молоток принадлежит к немецкому типу, это говорит
Читать полностью
Технічні параметри:

JONNESWAY M09400 - Молоток

Молоток є інструментом, відомим людству з найдавніших часів, його призначення не змінилося і до цього дня, ми застосовуємо даний предмет, коли необхідно багаторазово помножити власну силу і застосувати її направлено і точково.
JONNESWAY M09400 - це універсальний молоток, який може використовуватися як в майстернях, так і в побутових умовах. Молоток належить до німецького типу, це говорить про те, що він відмінно підходить для роботи по металу.
Інструмент виконаний на високому рівні, відповідає німецькому стандарту DIN 1041, а також відповідає всім технічним вимогам стандарту ГОСТ 2310-77. Бойок молока виготовлений з високоміцної сталі, загартованої до рівня 55-58 HRC за шкалою Роквелла, загострена частина бойка має твердість 44-46 HRC. Наявність двох різних типів ударних поверхонь робить молоток більш функціональним і придатним для різних завдань. Рукоятка молотка дерев'яна, виготовлена ​​з американського гикори (сімейства горіхових), така порода деревини має найбільшу коефіцієнтом гасіння коливань, серед усіх матеріалів, які застосовуються в якості рукояток для молотків. Поверхня рукоятки ретельно відполірована і частково покрита фарбою, що гарантує ідеальну гладкість поверхні без задирок і сучків.
Вага бойка становить 400 грам, довжина інструменту становить 300 мм. Завдяки компактному розміру і невеликій вазі даний молоток не займе багато місця у вашій сумці для інструменту і завжди буде під рукою в потрібний момент.

Тип
Молоток слесарный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «JONNESWAY» в категории «Молоток»
Показать все модели