Монитор в подголовник Klyde ultra 1001 AD


Нет в наличии
5500 грн.
Наличные:
5500 грн
Безнал:
6600 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KLYDE ultra 1001 AD - Накладка на подголовник

Накладка на подголовник - универсальное устройство, которое имеет много функций и преимуществ. Диагональ монитора составляет 10.1 дюймов. Работает гаджет на операционной системе Android 4.4 на процессоре Arm Cortex A7 с частотой 1.3 GHz на каждое ядро. Разрешение экрана составляет 800х432 пикселей. Оперативная память устройства равняется 1 Gb, а встроенная - 8 Gb. Преимуществом данного
Читать полностью
Технічні параметри:

KLYDE ultra 1001 AD - Накладка на підголівник

Накладка на підголівник - універсальний пристрій, який має багато функцій і переваг. Діагональ монітора складає 10.1 дюймів. Працює гаджет на операційній системі Android 4.4 на процесорі Arm Cortex A7 з частотою 1.3 GHz на кожне ядро. Розширення екрану складає 800х432 пікселів. Оперативна пам'ять пристрою дорівнює 1 Gb, а вбудована - 8 Gb. Перевагою даного монітора є можливість перегляду фільмів і прослуховування аудіо з дисків і також при використанні USB і microSD. Завдяки тому, що пристрій має HDMI-вхід - це дозволяє дивитися улюблені фільми використовуючи смартфон або планшет.
Оперативна система Android дозволяє не тільки використовувати монітор-накладку для перегляду фільмів або музики, а й для роботи в інтернеті. Для цього є вбудований Wi-Fi модуль. Також додатковою можливістю є підтримка зовнішніх 3G модемів. Накладка на підголівник має літій-полімерний акумулятор, який дозволяє працювати пристрою протягом 2,5 годин. Також додатковими функціями є наявність Bluetooth, ІК-передавача, FM-трансмітера. Перевагою використання даного гаджета також є наявність таких додатків, які допоможуть в дорозі: браузер, e-mail, годинник, галерея, робота з офісними документами, календар, калькулятор, ігри.
Відтворення відео-файлів в форматі 1080P HD допустимо в таких форматах - AVI, 3GP, MP4, TS, MOV, MKV, а для 480p тільки FLV. Вага накладки на підголівник невеликий і становить 583г. А розміри, мм - 190х155х37.

Тип
Монитор в подголовник
Тип крепления
на стойки подголовника
Комплектность
1
Цвет
черный
Диагональ дисплея
10.1
Дополнительно
дисплей Touch Screen, разъем SD, разъем USB, FM-трансмиттер, DVD-привод, bluetooth
Разрешение экрана
800x432px
Формат изображения
16x9

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Klyde» в категории «Монитор»
Показать все модели