Торцевая головка JONNESWAY S04H6322


Есть в наличии (1-2 дня)
118 грн.
Наличные:
118 грн
Безнал:
142 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Jonnesway S04H6322 - Торцевая головка

Характеристики:
- диаметр 1 -33 мм
- диаметр 2 - 36 мм
- длина головки – 29,5 мм
- вес 220 г
Торцевая головка Jonnesway S04H6322 является инструментом, который применяется для работы с элементами резьбовых крепежей имеющих внешний шестигранный профиль. Данная головка имеет присоединительный квадрат с размером 3/4” и предназначена для работы с болтами и гайками тяжелой грузовой,
Читать полностью
Технічні параметри:

Jonnesway S04H6322 - Торцева головка

Характеристики:
- діаметр 1 -33 мм
- діаметр 2 - 36 мм
- довжина головки - 29,5 мм
- вага 220 г
Торцева головка Jonnesway S04H6322 є інструментом, який застосовується для роботи з елементами різьбових кріплень,які мають зовнішній шестигранний профіль. Ця головка має приєднувальний квадрат з розміром 3/4" і призначена для роботи з болтами і гайками важкої вантажної, сільськогосподарської та будівельної техніки, де застосовуються елементи кріплення великих розмірів і високі навантаження. Для роботи з кріпленнями розміром більше 30 мм інструменти з системою приєднувальних квадратів 3/4" є найбільш ефективними.
Головка оснащена 12-ти гранним профілем, який забезпечує більшу свободу при розміщенні головки на кріпленні, в порівнянні з 6-гранною. Такий профіль, хоч і має меншу площу плями контакту з кріпленням, але по ефективності не програє шестигранній. Також площа контакту не має великого значення, так як головка великого розміру системи кріплення 3/4" практично не піддається деформації, а значна товщина стінок протистоїть великим навантаженням, гарантуючи цілісність головки.
Матеріалом для виготовлення торцевої головки послужила міцна хром-ванадієва сталь, яка забезпечує надійність інструменту і стійкість до деформації, а напівматове хромнікелеве покриття захищає від корозії і механічних пошкоджень. Інструмент відповідає німецькому стандарту DIN 3124, а також повністю відповідає технічним вимогам стандарту ДСТУ 25604-83.

Тип
Торцевая головка
Конструкция
Обычные
Квадрат
3/4
Диаметр
22 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «JONNESWAY» в категории «Головка торцевая»
Показать все модели