Щетка Kofieta ASZ PET


Заканчивается
36 грн.
Наличные:
36 грн
Безнал:
43 грн
39 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
Склад
відобразити українською
KUFIETA ASZ PET - Щетка для мойки автомобиля

Чистота и внешний вид транспорта во многом зависят от самого автовладельца. Для ухода существует множество средств, благодаря которым добиться идеального состояния авто становится гораздо проще. Одним из необходимых инструментов является щетка. Такой аксессуар позволит содержать в чистоте авто и с легкостью очищать загрязнения летом, а снег и лед - зимой.

Щетка для мытья автомобиля Kofieta ASZ PET является насадкой
Читать полностью
KUFIETA ASZ PET - Щітка для миття автомобіля

Чистота і зовнішній вигляд транспорту багато в чому залежать від самого автовласника. Для догляду існує безліч засобів, завдяки яким домогтися ідеального стану авто стає набагато простіше. Одним з необхідних інструментів є щітка. Такий аксесуар дозволить утримувати в чистоті авто і з легкістю очищати забруднення влітку, а сніг і лід - взимку.

Щітка для миття автомобіля Kofieta ASZ PET є насадкою на спеціальну телескопічну ручку, яка не входить до комплекту. Також її можна використовувати окремо. Крім того, щітка має наконечник для підключення шланга. Таким чином можна здійснювати подачу води через щітку. Модель має маленьку практичну ручку ергономічної форми. З її допомогою можна очистити навіть важкодоступні місця. Використовуючи щітку для миття автомобіля можливо ефективно видалити забруднення з поверхні кузова і стекол автомобіля. М'яка кисть не робить негативного впливу на лакофарбове покриття транспорту. Розмір моделі становить 6x33x7 см, а вага всього 100 грам, завдяки чому щітка компактна і її зручно зберігати. Продукт володіє підвищеними миючими властивостями. Висока якість і надійність конструкції гарантують довговічну і максимально ефективну експлуатацію щітки.

Ручка
короткая
Предназначены для
мытья кузова
Тип
Щетка
Бренд
Kofieta

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Kofieta» в категории «Щетка»
Показать все модели