Нет в наличии
127 грн.
Наличные:
127 грн
Безнал:
152 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
King KG-4033 (bk/slv) - Ручка КПП
Основные характеристики:
Не секрет, что в автомобиле есть рычаг переключения передач. Ручка переключения передач предназначена для того, чтобы водитель мог легко переключать передачи во время движения. Главное, без чего вы не можете этого сделать, конечно, без ручки коробки передач, в любой машине.
В автомобиле каждый элемент должен соответствовать стилю хоста и подчеркивать его точность и статус. Ручка переключения передач, как и
Читать полностью
King KG-4033 (bk/slv) - Ручка КПП
Основні характеристики:
Не секрет, що в автомобілі є важіль перемикання передач. Ручка перемикання передач призначена для того, щоб водій міг легко перемикати передачі під час руху. Головне, без чого ви не можете цього зробити, звичайно, без ручки коробки передач, в будь-якій машині.
В автомобілі кожен елемент повинен відповідати стилю хоста і підкреслювати його точність і статус. Ручка перемикання передач, як і рульове колесо з педалями, - це основні елементи управління, які завжди задіяні і піддаються однаковим сильним механічним впливам з боку водія. Не дарма, за допомогою ручки ви можете визначити приблизний пробіг автомобіля. Завдяки широкому діапазону, ви можете вибрати найбільш схожий за стилем загальний колір інтер'єру вашого автомобіля.
Процес установки не займе багато часу, оскільки будь-яка коробка передач має різьбу, схожу на стандартну, і може бути замінена сама по собі в мінімальний час. При налаштуванні варто звернути увагу на чохол коробки передач - в разі надмірного зносу цей елемент також слід замінити

Тип
Ручка КПП
Вид
Универсальные
Цвет
черный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «King» в категории «Ручка КПП/Насадка на руль»
Показать все модели