Торцевая головка JONNESWAY S07H220


Есть в наличии (1-2 дня)
20 грн.
Наличные:
20 грн
Безнал:
24 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Jonnesway S07H220 - Торцевая головка со вставкой

Характеристики:
- размер наконечника - Т20
- общая длина – 37 мм
Торцевая головка с насадкой Torx Jonnesway S07H215 является инструментом, который применяется при работе с крепежными элементами, имеющими внутренний шлиц Torx. Торцевая головка и насадка изготовлены из высокопрочной хром-ванадиевой стали. Эта сталь является легированной, в ее состав, кроме основных компонентов,
Читать полностью
Технічні параметри:

Jonnesway S07H220 - Торцева головка зі вставкою

Характеристики:
- розмір наконечника - Т20
- загальна довжина - 37 мм
Торцева головка з насадкою Torx Jonnesway S07H215 є інструментом, який застосовується при роботі з кріпильними елементами, що мають внутрішній шліц Torx. Торцева головка і насадка виготовлені з високоміцної хром-ванадієвої сталі. Ця сталь є легованої, в її склад, крім основних компонентів, входить хром і ванадій для додання сплаву певних механічних властивостей. Така сталь є більш стійкою до зносу, корозії, окислення і високих температур. Ванадій в складі знижує зернистість стали при обробці, а також покращує в'язкість. Хромоване покриття інструменту захищає інструмент від корозії і механічних пошкоджень, а також створює привабливий зовнішній вигляд.
Торцеві головки з насадками типу Torx призначені для використання разом з воротка, тріскачками, викрутками під квадрат, а також шуруповертами. Найбільш затребуваною насадка торкс є в автомобілі, так як безліч кріплень там мають саме такий тип шліца, також вони часто використовуються в електричних приладах різних видів. Насадка торкс за формою являє собою шестипроменеву зірку і є шлицом, який, за рахунок безлічі граней, найбільш міцно змикається з шліцом відкручувати шурупа. Важливо відзначити, що розмір Торкс вимірюється за власною специфічною система, а не в міліметрах, як ми звикли, тому спроба виміряти насадку штангельциркулем не увінчається успіхом.

Тип
Торцевая головка
Конструкция
С насадкой Torx
Квадрат
1/4

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «JONNESWAY» в категории «Головка торцевая»
Показать все модели