Торцевая головка JONNESWAY S09H4306


Есть в наличии (1-2 дня)
67 грн.
Наличные:
67 грн
Безнал:
80 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Jonnesway S09H4306 - Торцевая головка со вставкой

Торцевая головка с насадкой Hex Jonnesway S09H4306 является инструментом, который применяется при работе с крепежными элементами, имеющими внутренний шестигранный шлиц Hex. Размер наконечника 6 мм, общая длина 100 мм.
Торцевая головка и насадка изготовлена из высокопрочной хром-ванадиевой стали. Эта сталь является легированной, в ее состав, кроме основных компонентов, входит хром и
Читать полностью
Технічні параметри:

Jonnesway S09H4306 - Торцева головка зі вставкою

Торцева головка з насадкою Hex Jonnesway S09H4306 є інструментом, який застосовується при роботі з кріпильними елементами, що мають внутрішній шестигранний шліц Hex. Розмір наконечника 6 мм, загальна довжина 100 мм.
Торцева головка і насадка виготовлена ​​з високоміцної хром-ванадієвої сталі. Ця сталь є легованою, в її склад, крім основних компонентів, входить хром і ванадій для додання сплаву певних механічних властивостей. Така сталь є більш стійкою до зносу, корозії, окислення і високих температур. Ванадій в складі знижує зернистість сталі при обробці, а також покращує в'язкість. Напівматове покриття інструменту захищає інструмент від корозії і механічних пошкоджень, а також створює привабливий зовнішній вигляд.
Торцеві головки з насадками типу Hex призначені для використання разом з воротками, тріскачками, викрутками під квадрат, шуруповертами і іншими інструментами з відповідним приєднувальних квадратом.
Шестигранні шліци HEX широко застосовуються в автомобільній і меблевої промисловості, рідше зустрічаються в побуті, але з кожним роком вони все частіше потрапляють на очі і в побутових умовах. Головною перевагою шестигранних шліців є їх форма з великою робочою площею, до того ж шурупи з таким шлицом мають поглиблення, яке дає можливість зручно працювати з кріпленням без зісковзування. Завдяки шести гранях і великої площі дотику з кріпильним елементом можна застосовувати великі крутний момент і докладати більше зусиль, знаючи, що це не призведе до пошкодження або деформації шліца. Розмір такої насадки визначається як відстань між кутами шестикутника в міліметрах.

Тип
Торцевая головка
Конструкция
С насадкой Hex
Квадрат
1/2

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «JONNESWAY» в категории «Головка торцевая»
Показать все модели