Накладки на дверные ручки King 3#KC1427


Нет в наличии
90 грн.
Наличные:
90 грн
Безнал:
108 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
King 3#KC1427 - Накладки на ручки
Основные характеристики:
Накладки на дверных ручках добавляют эстетическую эстетику, индивидуальность и являются незаменимым аксессуаром при выполнении внешней настройки. Однако, помимо декоративных, их применение также играет практическая роль защитных покрытий.
Установка хромированных накладок на автомобильные ручки. При работе в одиночку сначала нужно обезжирить поверхность под крышкой, снять защитную пленку с деталей упаковки,
Читать полностью
King 3#KC1427 - Накладки на ручки
Основні характеристики:
Накладки на дверних ручках додають естетичну естетику, індивідуальність і є незамінним аксесуаром при виконанні зовнішньої настройки. Однак, крім декоративних, їх застосування також грає практична роль захисних покриттів.
Установка хромованих накладок на автомобільні ручки. При роботі поодинці спочатку потрібно знежирити поверхню під кришкою, зняти захисну плівку з деталей упаковки, встановити аксесуар в потрібне місце і натиснути на нього протягом декількох хвилин. Як правило, 100% адгезія до поверхні відбувається у другий день використання продукту. Тому до цього періоду не рекомендується використовувати обладнання високого тиску для мийки автомобілів. Відразу ж варто сказати, що прикріплення цього типу аксесуарів абсолютно просте для вас. Зручною особливістю накладки є простота самостійної установки. Накладка для автомобілів виглядає дуже красиво на всіх автомобільних елементах, де б вони не були встановлені. Так що якщо вам потрібні не тільки естетично красиві на вигляд накладки, а й функціональні, то це відмінний варіант для вас.

Тип
Накладки на дверные ручки

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «King» в категории «Декоративная накладка»
Показать все модели