Динамометрический ключ JONNESWAY T27200N


Нет в наличии
1668 грн.
Наличные:
1668 грн
Безнал:
2002 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Jonnesway T27200N - Динамометрический ключ

Динамометрический ключ Jonnesway T27200N представляет собой инструмент, который предназначен для тонкой работы с резьбовыми соединениями, когда необходимо закрутить болт или гайку с точно заданным усилием. Особенностью данного ключа является возможность задавать необходимое усилие в пределах диапазона от 40 до 200 Нм. Задание необходимого значения осуществляется при помощи специальной шкалы на
Читать полностью
Технічні параметри:

Jonnesway T27200N - Динамометричний ключ

Динамометричний ключ Jonnesway T27200N являє собою інструмент, який призначений для тонкої роботи з різьбовими з'єднаннями, коли необхідно закрутити болт або гайку з точно заданим зусиллям. Особливістю даного ключа є можливість задавати необхідне зусилля в межах діапазону від 40 до 200 Нм. Задавання необхідного значення здійснюється за допомогою спеціальної шкали на рукоятці ключа і мікрометричного регулятора зі значеннями. Довжина ключа становить 531 мм, приєднувальний квадрат 1/2".
Головка ключа представлена ​​храповим механізмом на 24 зубця, корпус інструменту виготовлений з міцної сталі, що пройшла токарно-фрезерну обробку і має стійкість до корозії. Прогумована рукоятка, стійка до впливу масел і хімікатів робить роботу з ключем максимально зручною і запобігає вислизання інструменту. Головка ключа оснащена спеціальним перемикачем, який дає можливість зручно працювати з правою і лівою різьбою. Після досягнення заданого зусилля ключ видає характерний звук, який сигналізує про те, що елемент закручений. Забороняється продовжувати затягувати з'єднання після досягнення моменту спрацьовування механізму. Виробником заявлений міжперевірочний інтервалу не менше 5000 циклів.
У комплекті поставляється ключ, перевірки сертифікат, інструкція по експлуатації, пластиковий кейс. Пластиковий кейс дозволяє правильно і зручно зберігати інструмент. Щоб ключ працював довго і правильно варто зберігати його тільки в розслабленому стані, щоб уникнути тривалої статичної навантаження, яка може привести до погрішностей показань. Даний ключ призначений для виконання тонкої роботи і використовувати його як звичайну тріскачку або в якості приводу для робіт з різьбовими з'єднаннями не потребують спеціальних умов, неприпустимо, так як це призведе до порушень роботи ключа і похибок.

Категория
Ключ

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «JONNESWAY» в категории «Динамометрический ключ»
Показать все модели