Динамометрический ключ JONNESWAY T27800N


Нет в наличии
8030 грн.
Наличные:
8030 грн
Безнал:
9637 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Jonnesway T27800N - Динамометрический ключ

Динамометрический ключ Jonnesway T27800N представляет собой инструмент, который предназначен для тонкой работы с резьбовыми соединениями, когда необходимо закрутить болт или гайку с точно заданным усилием. Особенностью данного ключа является возможность задавать необходимое усилие в пределах диапазона от 150 до 800 Нм, его можно назвать силовым ключом, так как он позволяет применять большие
Читать полностью
Технічні параметри:

Jonnesway T27800N - Динамометричний ключ

Динамометричний ключ Jonnesway T27800N являє собою інструмент, який призначений для тонкої роботи з різьбовими з'єднаннями, коли необхідно закрутити болт або гайку з точно заданим зусиллям. Особливістю даного ключа є можливість задавати необхідне зусилля в межах діапазону від 150 до 800 Нм, його можна назвати силовим ключем, так як він дозволяє застосовувати великі зусилля при затягуванні кріплення. Даний ключ застосовується в обслуговуванні та ремонті великої техніки. Завдання необхідного значення здійснюється за допомогою спеціальної шкали на рукоятці ключа і мікрометричного регулятора зі значеннями. Довжина ключа становить 1177 мм, приєднувальний квадрат 3/4".
Головка ключа представлена ​​храповим механізмом на 24 зубця, корпус інструменту виготовлений з міцної сталі, що пройшла токарно-фрезерну обробку і має стійкість до корозії. Прогумована рукоятка, стійка до впливу масел і хімікатів робить роботу з ключем максимально зручною і запобігає вислизання інструменту. Головка ключа оснащена спеціальним перемикачем, який дає можливість зручно працювати з правою і лівою різьбою. Після досягнення заданого зусилля ключ видає характерний звук, який сигналізує про те, що елемент закручений. Забороняється продовжувати затягувати з'єднання після досягнення моменту спрацьовування механізму. Виробником заявлений міжперевірочний інтервалу не менше 5000 циклів.
У комплекті поставляється ключ, перевірки сертифікат, інструкція по експлуатації, пластиковий кейс. Пластиковий кейс дозволяє правильно і зручно зберігати інструмент. Щоб ключ працював довго і правильно варто зберігати його тільки в розслабленому стані, щоб уникнути тривалої статичної навантаження, яка може привести до погрішностей показань. Даний ключ призначений для виконання тонкої роботи і використовувати його як звичайну тріскачку або в якості приводу для робіт з різьбовими з'єднаннями не потребують спеціальних умов, неприпустимо, так як це призведе до порушень роботи ключа і похибок.

Категория
Ключ

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «JONNESWAY» в категории «Динамометрический ключ»
Показать все модели