Блок розжига BREVIA Super Slim Ballast 35W 13.2V KET 13650


Есть в наличии (1-2 дня)
310 грн.
Наличные:
310 грн
Безнал:
387 грн
313 грн. Купить
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

REVIA Super Slim Ballast 35W 13.2V KET 13650 - Блок розжига
Блок розжига Brevia Super Slim Ballast 13650, это универсальный компонент для ксеноновых или би-ксеноновых ламп, который подходит к любой марки легковых автомобилей. Один из главных плюсов, является его компактный размер, он не займет много места под капотом и облегчит установку. Так же блоки Slim это блоки нового поколения, у них переход от стадии поджога, до стадии накала и свечения
Читать полностью
Технічні параметри:

REVIA Super Slim Ballast 35W 13.2V KET 13650 - Блок розпалювання
Блок розпалювання Brevia Super Slim Ballast 13650, це універсальний компонент для ксенонових або бі-ксенонових ламп, який підходить до будь-якої марки легкових автомобілів. Один з головних плюсів, є його компактний розмір, він не займе багато місця під капотом і полегшить установку. Так само блоки Slim це блоки нового покоління, у них перехід від стадії підпалу, до стадії накалу і світіння відбувається набагато плавніше, що головним чином збільшує строк експлуатації лапочек на 30%, а також повне цифрове управління. Принцип роботи, даної моделі, по системі AC, вона передбачає, що в установку вбудований стабілізатор постійного струму, який при нормальному режимі роботи усуває мерехтіння на лампах і продовжує її роботу.
Для безпечного використання блок розпалу Brevia Super Slim Ballast 13650 захищений від короткого замикання, зворотної полярності і від підключення без ламп. Температурні режими роботи від -40 ° C до +105 ° C. Споживана потужність 35Вт. Стартова напруга запуску лампи 23000В. Робоча напруга коливається від 9В до 16В. Максимальна сила струму при запуску 5А.
У комплект входить один блок розпалу з проводами підключення. Гарантія від виробника 12 місяців.

Вид
ксенон
Тип блока розжига
узкий
Мощность блока розжига
35 (Вт)
Напряжение
12 (В)
Can-Bus
без обманки
Тип разъема
KET
Страна производитель
Корея

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «BREVIA» в категории «Блок розжига»
Показать все модели