Есть в наличии (1-2 дня)
170 грн.
Наличные:
170 грн
Безнал:
204 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Jonnesway W43A1415 - Ключ карданный

Карданный ключ Jonnesway W43A1415 предназначен для работы с крепежными элементами, имеющими внешний профиль, такими как болты и гайки. Данный ключ будет востребованным инструментом, как в автомастерской или на производстве, так и в бытовых условиях. Особенностью данного типа ключа является наличие шарнирных механизмов, благодаря такой конструкции с ключом можно работать под любым углом. Особенно
Читать полностью
Технічні параметри:

Jonnesway W43A1415 - Ключ карданний

Карданний ключ Jonnesway W43A1415 призначений для роботи з кріпильними елементами, що мають зовнішній профіль, такими як болти і гайки. Даний ключ буде затребуваним інструментом, як в автомайстерні або на виробництві, так і в побутових умовах. Особливістю даного типу ключа є наявність шарнірних механізмів, завдяки такій конструкції з ключем можна працювати під будь-яким кутом. Особливо актуальним шарнірний ключ буде під час проведення робіт у важкодоступних місцях або місцях з обмеженим простором, де незручно працювати торцевою голівкою з тріскачкою.
Ключ оснащений двома 12-гранями головками з розмірами 14 і 15 мм, за рахунок наявності двох різних розмірів, ключ стає більш універсальним. Матеріалом для виробництва ключа послужила хром-ванадієва сталь, яка має високу міцність, стійкість до деформації і зносу, завдяки цьому інструмент прослужить тривалий час. Напівматове фінішне покриття забезпечує захист від корозії і механічних пошкоджень, а також надає інструменту привабливий зовнішній вигляд.
Купуючи карданний ключ Jonnesway, ви отримуєте вдале доповнення свого арсеналу інструментів, а також ключ, який здатний замінити комірець, шарнірний подовжувач з торцевою голівкою і інший збірний інструмент.

Тип
Торцевой ключ
Форма
Шарнирные
Размер
14, 12 (мм)
Профиль
12 граней

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «JONNESWAY» в категории «Балонный ключ»
Показать все модели