Блок розжига BREVIA Super Slim Canbus 35W 13.2V KET 13660


Есть в наличии (1-2 дня)
613 грн.
Наличные:
613 грн
Безнал:
736 грн
Приватбанк:
617 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Super Slim Canbus 35W 13.2V KET 13660 - Блок розжига
Блок розжига Brevia Super Slim Canbus 13660, это универсальный компонент для ксеноновых или би-ксеноновых ламп, который подходит к любой марки легковых автомобилей. Один из главных плюсов, является его компактный размер, он не займет много места под капотом и облегчит установку. Так же блоки Slim это блоки нового поколения, у них переход от стадии поджога, до стадии накала и свечения
Читать полностью
Технічні параметри:

Super Slim Canbus 35W 13.2V KET 13660 - Блок розпалювання
Блок розпалювання Brevia Super Slim Canbus 13660, це універсальний компонент для ксенонових або бі-ксенонових ламп, який підходить до будь-якої марки легкових автомобілів. Один з головних плюсів, є його компактний розмір, він не займе багато місця під капотом і полегшить установку. Так само блоки Slim це блоки нового покоління, у них перехід від стадії підпалу, до стадії напруження і світіння відбувається набагато плавніше, що головним чином збільшує строк експлуатації лапочек на 30%. Блок з обманкою бортового комп'ютера - це резистор за допомогою якого створюється додатковий опір і підвищується потужність до 55Вт. Він потрібен якщо бортовий комп'ютер, запрограмований на подачу живлення на фари в 55Вт, відключає живлення, тому що думає що лампочка перегоріла, так як у ксенону споживана потужність 35Вт. Принцип роботи, даної моделі, по системі AC, вона передбачає, що в установку вбудований стабілізатор постійного струму, який при нормальному режимі роботи усуває мерехтіння на лампах і продовжує її роботу.
Для безпечного використання блок розпалу Brevia Super Slim Canbus 13660 захищений від короткого замикання, зворотної полярності і від підключення без ламп. Температурні режими роботи від -40 ° C до +105 ° C. Споживана потужність 35Вт. Стартова напруга запуску лампи 23000В. Робоча напруга коливається від 9В до 16В. Максимальна сила струму при запуску 5А.
Гарантія від виробника 12 місяців.

Тип разъема
KET
Страна производитель
Корея
Вид
ксенон
Can-Bus
с обманкой
Мощность блока розжига
35
Тип блока розжига
узкий
Напряжение
12
Бренд
BREVIA

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «BREVIA» в категории «Блок розжига»
Показать все модели