Блок розжига BREVIA Super Slim Canbus 35W 13.2V KET 13660


Есть в наличии (1-2 дня)
635 грн.
Наличные:
635 грн
Безнал:
794 грн
Приватбанк:
Купить
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Super Slim Canbus 35W 13.2V KET 13660 - Блок розжига
Блок розжига Brevia Super Slim Canbus 13660, это универсальный компонент для ксеноновых или би-ксеноновых ламп, который подходит к любой марки легковых автомобилей. Один из главных плюсов, является его компактный размер, он не займет много места под капотом и облегчит установку. Так же блоки Slim это блоки нового поколения, у них переход от стадии поджога, до стадии накала и свечения
Читать полностью
Технічні параметри:

Super Slim Canbus 35W 13.2V KET 13660 - Блок розпалювання
Блок розпалювання Brevia Super Slim Canbus 13660, це універсальний компонент для ксенонових або бі-ксенонових ламп, який підходить до будь-якої марки легкових автомобілів. Один з головних плюсів, є його компактний розмір, він не займе багато місця під капотом і полегшить установку. Так само блоки Slim це блоки нового покоління, у них перехід від стадії підпалу, до стадії напруження і світіння відбувається набагато плавніше, що головним чином збільшує строк експлуатації лапочек на 30%. Блок з обманкою бортового комп'ютера - це резистор за допомогою якого створюється додатковий опір і підвищується потужність до 55Вт. Він потрібен якщо бортовий комп'ютер, запрограмований на подачу живлення на фари в 55Вт, відключає живлення, тому що думає що лампочка перегоріла, так як у ксенону споживана потужність 35Вт. Принцип роботи, даної моделі, по системі AC, вона передбачає, що в установку вбудований стабілізатор постійного струму, який при нормальному режимі роботи усуває мерехтіння на лампах і продовжує її роботу.
Для безпечного використання блок розпалу Brevia Super Slim Canbus 13660 захищений від короткого замикання, зворотної полярності і від підключення без ламп. Температурні режими роботи від -40 ° C до +105 ° C. Споживана потужність 35Вт. Стартова напруга запуску лампи 23000В. Робоча напруга коливається від 9В до 16В. Максимальна сила струму при запуску 5А.
Гарантія від виробника 12 місяців.

Can-Bus
с обманкой
Вид
ксенон
Мощность блока розжига
35 (Вт)
Напряжение
12 (В)
Страна производитель
Корея
Тип
блок розжига
Тип блока розжига
узкий
Тип разъема
KET

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «BREVIA» в категории «Блок розжига»
Показать все модели