Накладки на педали King XB334 (slv/bk)


Нет в наличии
75 грн.
Наличные:
75 грн
Безнал:
90 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
King XB334 (slv/bk) - накладки на педали
Основные характеристики:
Замечательная деталь внутренней настройки - подкладка на педалях. Чехлы для педалей - это пластины, которые навинчиваются поверх неподвижных педалей. Кстати, очень важный элемент в любой машине. Очень часто осенью, когда дожди бушуют, многие водители сталкиваются с проблемами, такими как снос обуви с педали, что вызвало множество неприятных ситуаций. Так как в любой ситуации, нога водителя должна крепко
Читать полностью
King XB334 (slv/bk) - накладки на педалі
Основні характеристики:
Чудова деталь внутрішньої настройки - підкладка на педалях. Чохли для педалей - це пластини, які нагвинчують поверх нерухомих педалей. До речі, дуже важливий елемент в будь-якій машині. Дуже часто восени, коли дощі вирують, багато водіїв стикаються з проблемами, такими як знесення взуття з педалі, що викликало безліч неприємних ситуацій. Так як в будь-якій ситуації, нога водія повинна міцно спиратися на педаль гальма або газу. Сучасні накладки зроблені зі спеціальними гумовими вставками, так що взуття не ковзає по педалях в будь-яку погоду. Через підкладку буде натиснута педаль набагато легше, нога автомобіліста не зможе зістрибнути чи прослизнути, тому безпека і впевненість у русі транспортного засобу будуть збільшуватися багато разів.
Важливо відзначити, що підкладка повинна бути дуже жорстко відрегульована на педаль, так як в противному випадку її догляд може привести до катастрофічних і фатальних наслідків на дорозі.
Так що якщо вам потрібні надійні і довговічні накладки на педалі в ваш автомобіль то це відмінний варіант для вас.

Тип
Накладки на педали

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «King» в категории «Декоративная накладка»
Показать все модели