Полироль Sonax Profiline Ceramic Coating CC36 236941 235мл


Заканчивается
2554 грн.
Наличные:
2554 грн
Безнал:
3065 грн
Приватбанк:
2720 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Sonax Profiline Ceramic Coating CC36 236941 235мл - Керамическое покрытие

Научно-исследовательская команда Sonax разработала инновационную долговременную защиту для любого лакокрасочного покрытия – нового или восстановленного. Керамическое покрытие Sonax Profiline Ceramic Coating CC36 создает на поверхности кузова чрезвычайно стойкий, но при этом гибкий слой из модифицированных наночастиц. Он защищает ЛКП от агрессивного внешнего
Читать полностью
Технічні параметри:

Sonax Profiline Ceramic Coating CC36 236941 235мл - Керамічне покриття

Науково-дослідницька команда Sonax розробила інноваційний довготривалий захист для будь-якого лакофарбового покриття - нового чи відремонтованого. Керамічне покриття Sonax Profiline Ceramic Coating CC36 створює на поверхні кузова надзвичайно стійкий, але при цьому гнучкий шар з модифікованих наночастинок. Він захищає ЛКП від агресивного зовнішнього впливу і передчасного зносу, а також надає йому неймовірний блиск. Краплі бруду буквально відскакують від поверхні автомобіля, завдяки чому досягається ефект легкої очищення. Керамічне покриття Sonax Profiline тримається на кузові протягом як мінімум 3 років! Протягом цього часу ви можете насолоджуватися прекрасним видом автомобіля, не думати про захист ЛКП і максимально просто його очищати.
Інноваційний продукт Sonax Profiline Ceramic Coating CC36 практично не має аналогів. Адже звичайні склади, що створюють тверді і негнучкі сітки, не здатні забезпечити оптимальний захист лакофарбового покриття. На практиці вони виявляються крихкими: агресивне зовнішнє вплив призводить до їх розтріскування і руйнування. Експерти SONAX вважають, що довготривала герметизація лакофарбових покриттів можлива тільки за умови гнучкості захисного шару.
Керамічний тривалий консервант для лаку і лакованих пластикових деталей. Захищає лак завдяки стабільному і одночасно еластичному тонкому прошарку з модифікованих наночастинок. Поверхня стає супергідрофобною, має брудовідштовхуючий ефект і легко очищається. Колір поверхні інтенсивно освіжається і отримує однорідну глибину і насиченість. Захист до 36 місяців в умовах щорічного сервісу.
Підготовка: Для максимального результату процедуру нанесення необхідно проводити в чистому і добре освітленому приміщенні. Автомобіль ретельно вимити і звільнити від усіх поверхневих забруднень.
Консервація- крок 1: Основа повинна бути абсолютно чистою. Тому нанести SONAX Profiline Prepare на поліровану поверхню і розтерти обережно SONAX Microfasertuch ultrafein. Сірої серветкою з набору обернути губку 1 (щоб не було складок / згорток) Відкрити SONAX Profiline Basecoat1 і налаштувати дозатор ..- кілька крапель додати на серветку і колообразними рухами часково наностіти на поверхню. (Макс. ¼ капота = ½ кв.м). Додавати в міру необхідності. Залишити для висихання на короткий час і чистою серветкою з мікроволокна ultrafein обережно витерти, не залишаючи розводів. Переходити до наступної ділянки. Після обробки певної ділянки ще раз її ретельно перевірити і якщо є нерівномірності негайно розтерти.
Увага: на оброблені місця не повинна потрапити волога і також їх не можна торкатися. Конервація - крок 2: після того як все авто оброблений Basecoat1, необхідно здійснити нанесення Glosscoat2.
Важливо: Починати не раніше ніж через годину після висихання Basecoat1! При цьому на місці, де починали, додавши трохи SONAX Profiline Glosscoat2 на тонку білу сторону губки 2, рівномірно розподіляти по поверхні колообразними рухами. Оброблятися може бути тут дещо більше. Після обробки певної ділянки розтерти тканину з мікрофібри і видалити зайве. «Законсервований» автомобіль не можна мити в перші три дні після обробки. Далі не можна мити концентрованими лужними засобами і не полірувати! Максимальний ефект гарантований при щадному ручному митті.

Применение
кузов
Тип
Полироль
Консистенция
жидкий
Абразивность
абразивный
Цветовой эффект
прозрачный
Особенности
аппликатор в комплекте
Страна производитель
Германия
Объем
235
Упаковка
бутылка
Бренд
Sonax

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Sonax» в категории «Полироль»
Показать все модели