Полироль Sonax Profline Headlight Protection 0,075л 276041


Есть в наличии
463 грн.
Наличные:
463 грн
Безнал:
579 грн
Приватбанк:
534 грн. Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Sonax Profline Headlight Protection - Полироль для фар

Sonax Profline Headlight Protection - является долгосрочным герметиком, разработанным специально для пластиковых фар. Он производит надежное защитное покрытие и предотвращает отбеливанию, вызванным воздействием окружающей среды.
Использование Sonax Profline Headlight Protection позволит Вам убедиться в том, что это самый эффективный и надежный специальный герметик для пластикох
Читать полностью
Технічні параметри:

Sonax Profline Headlight Protection - Поліроль для фар

Sonax Profline Headlight Protection - є довгостроковим герметиком, розробленим спеціально для пластикових фар. Він виробляє надійне захисне покриття і запобігає відбілюванню, викликаним впливом навколишнього середовища.
Використання Sonax Profline Headlight Protection дозволить Вам переконатися в тому, що це найефективніший і надійний спеціальний герметик для пластикових фар, оскільки він покликаний працювати безпосередньо з пластиком, щоб забезпечити його довгостроковий захист.
Немає ніякої необхідності міняти фару повністю, якщо вона потьмяніла, так як це нормальне явище, коли Ви дуже часто за кермом. Найпростіший і хороший спосіб: просто взяти і відполірувати фару і вона стане як нова. В цьому Вам допоможе Sonax Profline Headlight Protection.
Спосіб застосування: витерти поверхню насухо і начисто, нанести поліроль на серветку з мікрофібри, ретельно втирати поліроль для фар в поверхню, рівномірно розтираючи пасту, витерти поверхню насухо.
Країна виробник: Німеччина.

Тип
Полироль
Объем
0.075 (мл)
Применение
Пластик
Консистенция
Жидкий
Способ нанесения
На сухую
Страна производитель
Германия

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Sonax» в категории «Полироль»
Показать все модели