Нет в наличии
1980 грн.
Наличные:
1980 грн
Безнал:
2376 грн
Приватбанк:
2202 грн.
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Prime-X W-33 (Wi-Fi)

Передатчик - это отличное решение проблемы передачи видео-изображения на устройство IOS или Android. Подключение происходит с помощью входа USB.
Трансмиттер предназначен для того, чтобы передавать видео от камеры на устройство IOS или Android. Данное устройство работает по беспроводной связи. Радиус действия трансмиттера равняется 40 метров. Особенностью беспроводного трансмиттера является его разъем для на
Читать полностью
Технічні параметри:

Prime-X W-33 (Wi-Fi)

Передавач - це відмінне рішення проблеми передачі відео-зображення на пристрій IOS або Android. Підключення відбувається за допомогою входу USB.
Трансмітер призначений для того, щоб передавати відео від камери на пристрій IOS або Android. Цей пристрій працює по бездротовому зв'язку. Радіус дії трансмітера дорівнює 40 метрів. Особливістю бездротового трансмітера є його роз'єм на пристрої IOS або Android (планшет або смартфон). Перевагою є можливість підключення без допоміжних перехідників. Для використання необхідно просто з'єднати трансмітер на пристрій IOS або Android.
Підключення такого виду пристроїв не вимагає безлічі різних проводів, які зазвичай плутаються і заважають в автомобілі. Для підключення передавача необхідно просто підключити пристрій через USB, і після виконати просту настройку. Завдяки цьому сигнал буде передаватися від камери на пристрій IOS або Android і зображення буде відображатися на екрані.
Країна виробник: Китай.

Радиус действия, (м)
40
Тип аксессуара
Трансмиттер

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Prime-X» в категории «Аксессуар раздела камеры»
Показать все модели