Наклейка на авто King KS-99 AUDI


Нет в наличии
25 грн.
Наличные:
25 грн
Безнал:
30 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

King KS-99 AUDI - наклейка на колпак

Многие автовладельцы стремятся придать своему автомобилю собственный стиль и индивидуальность. Для этого существует множество способов. Украсить и выделить корпус авто можно при помощи аэрографических рисунков, а также наклеек. Наклейки на авто на сегодняшний день выступают серьезным конкурентом аэрографии. Суть в том, что нанесение аэрографического рисунка представляет собой довольно сложный и
Читать полностью
Технічні параметри:

King KS-99 AUDI - наклейка на ковпак

Багато автовласників прагнуть надати своєму автомобілю власний стиль і індивідуальність. Для цього існує безліч способів. Прикрасити і виділити корпус авто можна за допомогою аерографічних малюнків, а також наклейок. Наклейки на авто на сьогоднішній день виступають серйозним конкурентом аерографії. Суть в тому, що нанесення аерографічного малюнка є досить складний і дорогий процес, а також забирає багато часу. Наклейки на авто вважаються недорогий і високоякісної альтернативою аерографії. Крім економічності в часі і бюджеті, до переваг такого тюнінгу варто віднести простий демонтаж. Він проходить легко і швидко. Таким чином Ви зможете змінювати дизайн свого транспорту, коли Вам заманеться. Наклейки можна розташовувати в будь-який зручний для власника місце: скло, кузов, номер або диски.

Сучасні технології забезпечують величезний вибір наклейок з практично будь-яким малюнком, будь-якої форми і будь-якого кольору. За тематикою наклейки також дуже різноманітні: існують рекламні, інформаційні, гумористичні та графічні наклейки. До переваг наклейок варто віднести те, що вони використовуються не тільки в якості естетичного прикраси машини, а й для захисту його від корозійних дій води, яка може проникнути всередину заліза через подряпини і відколи. Зображення великої площі також зможуть захистити лакофарбове покриття автомобіля від випадкових ушкоджень.

Наклейка на авто King KS-99 AUDI має високу якість. Виконана у вигляді напису "AUDI" і призначена для монтажу на ковпак. Діаметр наклейки становить 9 мм. Наклейка на ковпак колеса King виробляється з високоякісного матеріалу, завдяки чому вона стійка до пошкоджень від масла або бензину.

Тематика
Марки автомобилей
Тип
На диски
Материал
Пластик
Размер
90x90 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «King» в категории «Наклейка на авто»
Показать все модели