Есть в наличии
51 грн./лист
Наличные:
51 грн
Безнал:
61 грн
276 грн./кв.м.
Продажа осуществляется кратно листам
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Виброизоляция ACOUSTICS PROFY A2 370х500мм

Вибрации во время движения автомобиля способны образовывать микротрещины, которые в дальнейшем превращаются в губительные проблемы и дорогостоящий ремонт. Для избежания подобных ситуаций эффективным решением являются виброизоляционные материалы. Они гарантируют как сохранность автомобиля, так и увеличивают комфорт во время поездки. Компания-производитель СТК зарекомендовала себя как лидера в
Читать полностью
Технічні параметри:

Віброізоляція ACOUSTICS PROFY A2 370х500мм

Вібрації під час руху автомобіля здатні утворювати мікротріщини, які в подальшому перетворюються в згубні проблеми і дорогий ремонт. Для уникнення подібних ситуацій ефективним рішенням є віброізоляційні матеріали. Вони гарантують як збереження автомобіля, так і збільшують комфорт під час поїздки. Компанія-виробник СТК зарекомендувала себе як лідера в даному сегменті, що говорить про високу якість і надійність їхньої продукції.

Серія Alumat PROFY створена спеціально для того, щоб ефективно знизити рівень проникнення сторонніх шумів і вібрацій в салон автомобіля. Лицьова сторона має покриття з алюмінієвої фольги з тисненням, завдяки чому можливо уникнути руйнування матеріалу від впливу зовнішнього середовища. З іншого боку - бітумна композиція з клейовим шаром, яка має властивості герметика, не вбирає вологу і не розкладається. Застосовується в самих вібронагруженностью зонах автомобіля. Також можна наносити шматками при цьому роблячи внахлест. Даний метод нанесення тільки збільшить ефективність роботи матеріалу. Експлуатація матеріалу можлива при температурі від -45 до +150 градусів Цельсія. Коефіцієнт механічних втрат становить 0,20 од, за допомогою якого ефективно протікає процес загасання хвиль. Для гарного результату необхідно обклеїти не менше ніж 70% робочої поверхні автомобіля.

Віброізоляція ACOUSTICS PROFYA2 370х500 є високоефективним вібропоглинаючим матеріалом на основі спеціально розробленої композиції каучуків і цільових добавок. Лист армований алюмінієвою фольгою товщиною 100 мкм з нанесеним логотипом. Даний продукт легко монтується навіть на складні поверхні і не потребує попереднього нагріванні. Має герметизирующие і антикорозійні властивості. Дана виброизоляция має розмір листа 500x370. Вартість вказана за один лист.

Спосіб застосування:
Перед обклеюванням необхідно протерти і знежирити поверхню на яку буде зроблена обклеювання, прибрати іржу і відпадають шматки фарби.

Тип
лист
Применение
крышка багажника, капот, двери
Толщина листа
2.2 (мм)
Площадь листа
0.185 (м.кв.)
Размер листа
50x37 (см)
КМП
0.32
Толщина металлизированного слоя
100 (мкм)
Количество слоев
2
Вес листа
0.7 (кг)
Удельный вес
3.7 (кг/м2)
Основа
каучук
Тепловой пистолет
не нужен
Страна производитель
Украина

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ACOUSTICS» в категории «Виброизоляция»
Показать все модели