Есть в наличии
68 грн./лист
Наличные:
68 грн
Безнал:
82 грн
368 грн./кв.м.
Продажа осуществляется кратно листам
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Виброизоляция ACOUSTICS PROFY A4 370x500мм

Вибрации во время движения автомобиля способны образовывать микротрещины, которые в дальнейшем превращаются в губительные проблемы и дорогостоящий ремонт. Для избежания подобных ситуаций эффективным решением являются виброизоляционные материалы. Они гарантируют как сохранность автомобиля, так и увеличивают комфорт во время поездки. Компания-производитель СТК зарекомендовала себя как лидера в
Читать полностью
Технічні параметри:

Віброізоляція ACOUSTICS PROFY A4 370x500мм

Вібрації під час руху автомобіля здатні утворювати мікротріщини, які в подальшому перетворюються в згубні проблеми і дорогий ремонт. Для уникнення подібних ситуацій ефективним рішенням є віброізоляційні матеріали. Вони гарантують як збереження автомобіля, так і збільшують комфорт під час поїздки. Компанія-виробник СТК зарекомендувала себе як лідера в даному сегменті, що говорить про високу якість і надійність їхньої продукції.

Серія Alumat PROFY створена спеціально для того, щоб ефективно знизити рівень проникнення сторонніх шумів і вібрацій в салон автомобіля. Лицьова сторона має покриття з алюмінієвої фольги з тисненням, завдяки чому можливо уникнути руйнування матеріалу від впливу зовнішнього середовища. З іншого боку - бітумна композиція з клейовим шаром, яка має властивості герметика, не вбирає вологу і не розкладається. Застосовується в самих вібронагруженностью зонах автомобіля. Також можна наносити шматками при цьому роблячи внахлест. Даний метод нанесення тільки збільшить ефективність роботи матеріалу. Експлуатація матеріалу можлива при температурі від -45 до +150 градусів Цельсія. Коефіцієнт механічних втрат становить 0,20 од, за допомогою якого ефективно протікає процес загасання хвиль. Для гарного результату необхідно обклеїти не менше ніж 70% робочої поверхні автомобіля.

Віброізоляція ACOUSTICS Profy A4 500x370 є високоефективним вібропоглинаючим матеріалом на основі спеціально розробленої композиції каучуків і цільових добавок. Лист армований алюмінієвою фольгою товщиною 100 мкм з нанесеним логотипом. Даний продукт легко монтується навіть на складні поверхні і не потребує попереднього нагріванні. Має герметизирующие і антикорозійні властивості. Дана виброизоляция має розмір листа 500x370. Вартість вказана за один лист.

Спосіб застосування:
Перед обклеюванням необхідно протерти і знежирити поверхню на яку буде зроблена обклеювання, прибрати іржу і відпадають шматки фарби.

Тип
лист
Применение
пол, арки колес
Толщина листа
4 (мм)
Площадь листа
0.185 (м.кв.)
Размер листа
50x37 (см)
КМП
0.52
Толщина металлизированного слоя
100 (мкм)
Количество слоев
2
Вес листа
1 (кг)
Удельный вес
5.5 (кг/м2)
Основа
каучук
Тепловой пистолет
не нужен
Страна производитель
Украина

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ACOUSTICS» в категории «Виброизоляция»
Показать все модели