Есть в наличии
219 грн.
Наличные:
219 грн
Безнал:
263 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Шумоподавитель Kicx NF120
При установке автомобильного усилителя часто сталкиваемся с появлением посторонних шумов и помех, они звучат когда аудиосистема включена или выключена что сильно раздражает и избавляет от комфортного место проведения в автомобиле. Чтобы убрать шум и добиться желаемого результата необходимо установить шумоподавитель. Линейное шумоподавляющее устройство NF120 от компании Kicx, позволит избавится от вышеперечисленных
Читать полностью
Шумоподавлювач Kicx NF120
При установці автомобільного підсилювача часто стикаємося з появою сторонніх шумів і перешкод, вони звучать коли аудіосистема включена або виключена що сильно дратує і позбавляє від комфортного місце проведення в автомобілі. Щоб прибрати шум і домогтися бажаного результату необхідно встановити шумопонижувач. Лінійний шумопонижуючий пристрій NF120 від компанії Kicx, дозволить позбутися від перерахованих вище проблем неякісного звучання аудіосистеми. Він пригнічує перешкоди які утворилися через паразитних контурів, які утворились безпосередньо при установці підсилювача. Також прибирає сторонній шум який утворився через точки заземлення на корпусі. Для того щоб домогтися бажаного ефекту, спочатку необхідно ретельно проаналізувати і знайти джерело перешкод (незалежно від того, генерується він підсилювачем або головним пристроєм) і виникають вони під час включення або виключення аудіосистеми. Він виготовлений в міцній пластиковій прямокутній формі, яка має 4-й RCA-коннектора, 2 RCA-вхід і 2 RCA вихід. Кабель який з'єднує RCA-коннектори і шумопонижувач виготовлений з багатодротової мідної основи яка покрита міцним ізолятором. Ізолятор надійно захищає кабель від впливу природних і хімічних впливів. Підключення здійснюється між міжблочним кабелем і підсилювачем, підключеня не відніме багато часу, його можна виконати самостійно або з допомогою до фахівців.

Тип
Шумоподавитель
Бренд
Kicx

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Kicx» в категории «Адаптер»
Показать все модели