Есть в наличии
166 грн./лист
Наличные:
166 грн
Безнал:
199 грн
474 грн./кв.м.
Продажа осуществляется кратно листам
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Виброизоляция ACOUSTICS XTREME X4 500х700мм

Вибрации во время движения автомобиля способны образовывать микротрещины, которые в дальнейшем превращаются в губительные проблемы и дорогостоящий ремонт. Для избежания подобных ситуаций эффективным решением являются виброизоляционные материалы. Они гарантируют как сохранность автомобиля, так и увеличивают комфорт во время поездки. Компания-производитель СТК зарекомендовала себя как лидера в
Читать полностью
Технічні параметри:

Віброізоляція ACOUSTICS XTREME X4 500х700мм

Вібраціі під час руху автомобіля здатні утворювати мікротріщини, які в подальшому перетворюються в згубні проблеми і дорогий ремонт. Для уникнення подібних ситуацій ефективним рішенням є віброізоляційні матеріали. Вони гарантують як збереження автомобіля, так і збільшують комфорт під час поїздки. Компанія-виробник СТК зарекомендувала себе як лідера в даному сегменті, що говорить про високу якість і надійність їхньої продукції.

Серія Alumat XTREME створена спеціально для того, щоб ефективно знизити рівень проникнення сторонніх шумів і вібрацій в салон автомобіля. Дуже ефективний вібропоглинач, що представляє собою високов'язку гумову композицію, армовану алюмінієвою фольгою з одного боку і захищену антиадгезионной папером з іншого. Застосовується в самих вібронагруженностью зонах автомобіля. Також можна наносити шматками при цьому роблячи внахлест. Даний метод нанесення тільки збільшить ефективність роботи матеріалу. Експлуатація матеріалу можлива при температурі від -45 до +150 градусів Цельсія. Acoustics Xtreme має надзвичайно високу липкостью, що дозволяє полегшити монтаж віброізоляції і бути впевненим в її надійному приклеюванні. Вага віброізоляції не великий. Це дозволяє досягти бажаного результату без істотного обважнення ваги автомобіля. Віброізоляція Acoustics Xtreme має високий коефіцієнт механічних втрат КМП, а спеціально розроблений склад каучукової композиції дозволяє ефективно поглинати вібрації в температурному діапазоні, в якому більшість інших матеріалів втрачають свою ефективність.

Віброізоляція ACOUSTICS XTREME X4 700x500 є високоефективним вібропоглинаючим матеріалом на основі спеціально розробленої композиції каучуків і цільових добавок. Лист армований алюмінієвою фольгою товщиною 100 мкм з нанесеним логотипом. Даний продукт легко монтується навіть на складні поверхні і не потребує попереднього нагріванні. Має герметизирующие і антикорозійні властивості. Дана виброизоляция має розмір листа 700x500. Вартість вказана за один лист.

Спосіб застосування:
Перед обклеюванням необхідно протерти і знежирити поверхню на яку буде зроблена обклеювання, прибрати іржу і шматки фарби, що відпадають.

Тип
лист
Применение
пол, арки колес
Толщина листа
4 (мм)
Площадь листа
0.3525 (м.кв.)
Размер листа
70x50 (см)
КМП
0.55
Толщина металлизированного слоя
100 (мкм)
Количество слоев
2
Вес листа
1.6 (кг)
Удельный вес
4.6 (кг/м2)
Основа
каучук
Тепловой пистолет
не нужен
Страна производитель
Украина

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ACOUSTICS» в категории «Виброизоляция»
Показать все модели