Блок розжига KAIXEN HYLUX K9088 AMP


Нет в наличии
792 грн.
Наличные:
792 грн
Безнал:
950 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Kaixen HYLUXTEK K9088 - Блок розжига
Блок розжига Kaixen HYLUXTEK K9088, это универсальный компонент для ксеноновых ламп, который подходит к любой марки легковых автомобилей и для всех ламп мощностью 35W. Может быть прекрасной альтернативой оригинальным ксеноновым балластам. Обеспечивает стабильную работу и быстрый старт с высоким уровнем защиты. Один из главных плюсов, является его компактный размер, он не займет много места под капотом и
Читать полностью
Технічні параметри:

Kaixen HYLUXTEK K9088 - Блок розпалювання
Блок розпалювання Kaixen HYLUXTEK K9088, це універсальний компонент для ксенонових ламп, який підходить до будь-якої марки легкових автомобілів і для всіх ламп потужністю 35W. Може бути прекрасною альтернативою оригінальним ксеноновими баласту. Забезпечує стабільну роботу і швидкий старт з високим рівнем захисту. Один з головних плюсів, є його компактний розмір, він не займе багато місця під капотом і полегшить установку. Це блоки нового покоління, у них перехід від стадії підпалу, до стадії напруження і світіння відбувається набагато плавніше, що головним чином збільшує строк експлуатації лапочек на 30%. Стабільна робота баластів гарантує тривалий термін служби ксенонових ламп не тільки Kaixen, а й інших виробників.
Для безпечного використання блок розпалу Kaixen HYLUXTEK K9088 захищений від короткого замикання, зворотної полярності і від підключення без ламп. Температурні режими роботи від -40°C до +105°C. Споживана потужність 35Вт. Робоча напруга коливається від 9В до 16В. Максимальна сила струму при запуску менш 5А. Стартова напруга запуску лампи 23000В.
У комплект входить один блок розпалу з проводами підключення. Гарантія від виробника 12 місяців.

Тип разъема
KET, AMP
Страна производитель
Корея
Вид
ксенон
Can-Bus
без обманки
Мощность блока розжига
35
Тип блока розжига
узкий
Напряжение
12
Бренд
KAIXEN

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KAIXEN» в категории «Блок розжига»
Показать все модели