Комплект ксенона KAIXEN /HYLUX Vision+ H7 5000K CAN-BUS


Заканчивается
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KAIXEN/HYLUX Vision+ H7 5000K CAN-BUS - комплект ксенона
Комплект ксенона KAIXEN/HYLUX Vision+ H7 5000K CAN-BUS подходит для установки на большинство автомобилей, как для замены штатного ксенона, так на место обычного галогенного света без дополнительного переоборудования. Данный комплект состоит из балластов 2A88 CAN-BUS и лампочек Vision+ H7 5000K 3800 Lm.
Блок розжига 2A88 CAN-BUS с обманкой бортового компьютера - это резистор с
Читать полностью
Технічні параметри:

KAIXEN/HYLUX Vision+ H7 5000K CAN-BUS - комплект ксенона
Комплект ксенону KAIXEN/HYLUX Vision+ H7 5000K CAN-BUS підходить для установки на більшість автомобілів, як для заміни штатного ксенону, так на місце звичайного галогенного світла без додаткового переобладнання. Даний комплект складається з баластів 2A88 CAN-BUS і лампочок Vision+ H7 5000K 3800 Lm.
Блок розпалювання 2A88 CAN-BUS з обманкою бортового комп'ютера - це резистор за допомогою якого створюється додатковий опір і підвищується потужність до 55Вт. Він потрібен якщо бортовий комп'ютер, запрограмованим на подачу живлення фари в 55Вт, відключає їх, тому що думає що лампочка перегоріла, тому що у ксенону споживана потужність 35Вт. Принцип роботи, даної моделі, по системі AC, вона передбачає, що в установку вбудований стабілізатор постійного струму, який при нормальному режимі роботи усуває мерехтіння на лампах і продовжує її роботу. Для безпечного використання блок розпалу 2A88 CAN-BUS захищений від короткого замикання, зворотної полярності і від підключення без ламп. Температурні режими роботи від -40 ° C до +105 ° C. Максимальна сила струму при запуску менш 5А.
Ксенонова лампа Vision+ H7 5000K 3800 Lm другого покоління, підвищує комфорт і безпеку водіння, підсвічуючи узбіччя і інших учасників дорожнього руху. Призначена для автомобілів з цоколем H7, у якого два контакт, і можна встановлювати в головну оптику, для дальнього, ближнього світла і протитуманних фар. Колба виготовлена з кварцового скла, яка блакитного відтінку, вона забезпечує максимальну світловіддачу з мінімальними втратами світлового потоку. Світловий потік 3800Лм, це в два рази більше ніж у стандартних ксенонових ламп. Робоча напруга 12В. Колірна температура 5000К дає денний білий колір, який гарантує комфорт Ваших для очей, не засліплює інших учасників дорожнього руху і не викликає порушення зору у водіїв.
У комплект входить дві ксенонові лампи і два блоки розпалу. Споживана потужність 35Вт.

Вид
ксенон
Цоколь D
-
Цоколь H
H7
Цоколь HB
-
Цветовая температура
5000 (К)
Цвет свечения
белый
Тип блока розжига
стандартный
Мощность блока розжига
35 (Вт)
Напряжение
12 (В)
Тип разъема
AMP, KET
Can-Bus
с обманкой
Страна производитель
Корея

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    Добрый день. Какой ксенон будет лучше prolumen или kaixen? Автомобиль sprinter 906 фары без линз.

    Oleg, 28.02.2018

    Оба ксенона будут светить очень хорошо

    Ответ специалиста

Другие модели марки «KAIXEN» в категории «Комплект ксенона»
Показать все модели