Комплект ксенона HYLUX /Kaixen Vision+ CAN-BUS H7 5000K


Нет в наличии
4059 грн.
Наличные:
4059 грн
Безнал:
5074 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

HYLUX/Kaixen Vision+ CAN-BUS H7 5000K - комплект ксенона
Комплект ксенона HYLUX CAN-BUS H7 5000K Vision+ подходит для установки на большинство автомобилей, как для замены штатного ксенона, так на место обычного галогенного света без дополнительного переоборудования. Данный комплект состоит из балластов HYLUX 2A88 CAN-BUS и лампочек Kaixen Vision+ H7 5000K 3800 Lm.
Блок розжига HYLUX 2A88 CAN-BUS с обманкой бортового компьютера - это
Читать полностью
Технічні параметри:

HYLUX/Kaixen Vision+ CAN-BUS H7 5000K - комплект ксенона
Комплект ксенону HYLUX/Kaixen Vision+ CAN-BUS H7 5000K підходить для установки на більшість автомобілів, як для заміни штатного ксенону, так на місце звичайного галогенного світла без додаткового переобладнання. Даний комплект складається з баластів HYLUX 2A88 CAN-BUS і лампочок Kaixen Vision+ H7 5000K 3800 Lm.
Блок розпалювання HYLUX 2A88 CAN-BUS з обманкою бортового комп'ютера - це резистор за допомогою якого створюється додатковий опір і підвищується потужність до 55Вт. Він потрібен якщо бортовий комп'ютер, запрограмованим на подачу живлення фари в 55Вт, відключає їх, тому що думає що лампочка перегоріла, тому що у ксенону споживана потужність 35Вт. Принцип роботи, даної моделі, по системі AC, вона передбачає, що в установку вбудований стабілізатор постійного струму, який при нормальному режимі роботи усуває мерехтіння на лампах і продовжує її роботу. Для безпечного використання блок розпалу Kaixen HYLUX 2A88 CAN-BUS захищений від короткого замикання, зворотної полярності і від підключення без ламп. Температурні режими роботи від -40 ° C до +105 ° C. Максимальна сила струму при запуску менш 5А.
Ксенонова лампа Kaixen Vision+ H7 5000K 3800 Lm другого покоління, підвищує комфорт і безпеку водіння, підсвічуючи узбіччя і інших учасників дорожнього руху. Призначена для автомобілів з цоколем H7, у якого два контакт, і можна встановлювати в головну оптику, для дальнього, ближнього світла і протитуманних фар. Колба виготовлена з кварцового скла, яка блакитного відтінку, вона забезпечує максимальну світловіддачу з мінімальними втратами світлового потоку. Світловий потік 3800Лм, це в два рази більше ніж у стандартних ксенонових ламп. Робоча напруга 12В. Колірна температура 5000К дає денний білий колір, який гарантує комфорт Ваших для очей, не засліплює інших учасників дорожнього руху і не викликає порушення зору у водіїв.
У комплект входить дві ксенонові лампи і два блоки розпалу. Споживана потужність 35Вт.

Вид
ксенон
Цоколь D
-
Цоколь H
H7
Цоколь HB
-
Цветовая температура
5000 (К)
Цвет свечения
белый
Тип блока розжига
стандартный
Мощность блока розжига
35 (Вт)
Напряжение
12 (В)
Тип разъема
AMP, KET
Can-Bus
с обманкой
Страна производитель
Корея

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «HYLUX» в категории «Комплект ксенона»
Показать все модели