Нет в наличии
11 грн.
Наличные:
11 грн
Безнал:
13 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
King SK 2-02 - Скотч двусторонний
Основные характеристики:
Двусторонняя клейкая лента - новое поколение клейкой ленты, продукт, созданный разработкой современных промышленных технологий. Он используется не только в строительстве, но и во многих других областях человеческой деятельности.
Адгезивная композиция и основа двусторонней клейкой ленты характеризуются высокой устойчивостью к УФ-излучению, температуре, влажности, растворителям и обеспечивают надежную фиксацию
Читать полностью
King SK 2-02 - Скотч двосторонній
Основні характеристики:
Двостороння клейка стрічка - нове покоління клейкої стрічки, продукт, створений розробкою сучасних промислових технологій. Він використовується не тільки в будівництві, але і в багатьох інших областях людської діяльності.
Адгезивная композиція і основа двосторонньої клейкої стрічки характеризуються високою стійкістю до УФ-випромінювання, температури, вологості, розчинників і забезпечують надійну фіксацію на весь термін служби виробів. Двостороння прозора клейка стрічка призначена для швидкої і надійної установки найскладніших сполук.
Призначення: прозоре вспененное підставу ідеально підходить для кріплень, для яких потрібно невидима сполучна лінія (скло, прозорий пластик). Широкий спектр застосувань для установки, монтажу та підключення деталей з різних матеріалів (метал, пластик, дерево, скло, гума, акрилові полімери) зовнішнього і внутрішнього інтер'єру автомобілів.
Техніка нанесення: Очистіть і знежирте поверхню, для більш надійного кріплення і нанесіть стрічку на деталь. Прикріпіть деталь до поверхні і натисніть її силою не менше трьох кілограмів.

Тип
Скотч двусторонний
Длина
2 (м)
Ширина
20 (мм)
Цвет
зеленый

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «King» в категории «Изолента / Скотч»
Показать все модели