Набор головок и комплектующих KING ROY 013MDA


Нет в наличии
841 грн.
Наличные:
841 грн
Безнал:
1009 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING ROY 013MDA - Набор головок и трещетка

Набор KING ROY 013MDA представляет собой комплект торцевых головок с трещоткой. Комплект является полупрофессиональным и отлично подходит для выполнения не сложных задач при работе с крепежом в условиях домашней мастерской ли гаража. В комплект входит 9 удлиненных торцевых головой с шестигранным профилем размерами 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19 мм, Т-образная трещотка, удлинитель на 250 мм и
Читать полностью
Технічні параметри:

KING ROY 013MDA - Набір головок і трікачка

Набір KING ROY 013MDA є комплект торцевих головок з тріскачкою. Комплект є напівпрофесійним і відмінно підходить для виконання нескладних завдань при роботі з кріпленням в умовах домашньої майстерні чи гаража. У комплект входить 9 подовжених торцевих головою з шестигранним профілем розмірами 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19 мм, Т-подібна тріскачка, подовжувач на 250 мм і кардан шарнірний. Всі інструменти мають посадковий квадрат 3/8 ". Набір виготовлений зі сплаву на основі хромованадіевой стали, до складу даного типу стали входять легуючі компоненти, що забезпечує високі якісні показники, такі як стійкість до високих навантажень і корозії, висока твердість і зносостійкість. Набір інструментів поставляється в пластиковому кейсі з пластикової застібкою, він дозволяє зручно зберігати і транспортувати набір, а також допоможе не розгубити елементи і зберегти набір в повному складі.
Торцеві головки є інструментом, який особливо актуальний серед автомобілістів, так як є засобом найбільш зручним і ефективними при роботі з болтами і гайками. Торцева головка мотет бути альтернативою для гайкового ключа або повністю замінити його. Даний інструмент більш ефективний при розкручуванні кріпильних елементів зі стертими гранями. Торцева головка контактує з поверхнею болта або гайки, таким чином легше відкручуючи елемент.
Необхідними інструментами в комплекті з торцевими головками можуть виявитися подовжувач і карданний шарнір. Ці інструменти будуть корисні, якщо необхідно відкрутити болт або гайку в важкодоступному місці, куди дістатися без додаткових інструментів практично неможливо.
Тріскачка послужить прекрасним завершенням комплекту торцевих головок, так як з нею найзручніше працювати. Тріскачка допоможе при роботі в тисненням і важкодоступних місцях, так як при малій амплітуді повороту дасть можливість відкрутити або закрутити кріплення.

Тип
Набор головок и комплектующих
Конструкция
Удлиненные
Квадрат
3/8
Диаметр
19, 17, 14, 13, 12, 11, 10, 9, 8 (мм)
Количество единиц в наборе
12

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING ROY» в категории «Головка торцевая»
Показать все модели